Acun Ilıcalı ve Survivor yarışmacıları Instagram'da dünya rekoru kırdı! Canlı yayını kaç milyon kişi izledi?

Survivor 2020 yarışmacıları ile birlikte dünya rekoru kırmak isteyen Acun Ilıcalı, Instagram hesabından canlı yayın yaptı. Acun Ilıcalı ile Survivor ünlüler ve gönüllüler yarışmacılarının Instagram canlı yayını, dakikalar içinde 3 milyon kişi tarafından izlendi. Dünya rekoru kırıldığı anlarda ise büyük sevinç yaşandı.

Survivor 2020 yarışmasının 25 Mayıs Pazartesi ekrana gelen son bölümünde, canlı yayında bir oyun oynandı. Survivor tarihinde bir ilke imza atılan canlı yayın sonrasında Survivor ekibi bu defa dünya rekoru kırmak için Instagram başına geçti.

Acun Ilıcalı daha önce iletişim ödülü olarak ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları ile Instagram'dan canlı yayın yapmıştı. Gönüllüler ile yapılan canlı yayının 1 milyon kişi tarafından izlenmesi üzerine Ilıcalı, 2 milyon olan dünya rekorunu kırmak istediklerini açıklamıştı. Survivor'ın bayram özel bölümünden sonra bu rekor denemesi yapıldı.

ACUN'UN CANLI YAYININI INSTAGRAM'DA 3 MİLYON KİŞİ İZLEDİ!

Acun Ilıcalı'nın Instagram hesabından yaptığı canlı yayında ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları seyirci karşısına çıktı. Ilıcalı'nın Instagram canlı yayını çok kısa bir süre içinde anlık 3 milyon izlenme sayısına ulaştı ve dünya rekoru kırıldı.

acunic2

Acun Ilıcalı ise ödül olarak yarışmacıları partiye götürdü. Acun kamyonetle parti alanına gittikleri anları ve partide yaşananları da Instagram hesabından canlı yayınladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
ya bu millet çıldırmış arkadaş nedir bu acunun servetine servet katmak Allahımı peyganberinş seven biri bana açıklasın bu adamın vatana, millete, devlete, ekonomiye, milli ve dini değerlerlere kattığı bir ley göstersin ya arkadaş aklım almıyor insanlar bu kadarmı aptal ya hiçmi geçim derdiniz çoluk çocuğunuzun derdi yok bukadarmı rahatsınız bu adamı geçtim bşde bunun eski aşkımıdır eski karısımıdır ne üdüğü belirsiz bir bayan var her munet haberini açtığımda bu kadınla ilgili saçma sapan haberler var söylenecek o kadar çok şey varki açsam ağzımı vallahi bunların üstüne kusarım
Acun, boş işleri bırak. millet can derdinde. hayır işlerine ver kendini.
Allah ım sen akıl fikir ver bu millete. Bu kadar monotonlaşmak ve sıradanlaşmak nedir yaaa
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler