Adana'da hastanede skandal görüntü! Hasta çocuklar ağladı, doktor iskambil oynadı

Adana'da bir hastanenin çocuk acil servisinde hasta çocuklar anne ve babalarının kucağında ağlayarak tedavi sırası beklerken, görevli doktorun bilgisayarında iskambil oynadığı görüldü. Görüntülerin ortaya çıkması sonrasında doktorun o sırada hastanede temizlik yapıldığını ve bu nedenle hastalara bakılmadığını ileri sürdüğü öğrenildi.

Alınan bilgiye göre olay, 19 Ocak akşamı bir kamu hastanesinde yaşandı. Çocukları hastalanan ebeveynler, çocuk acil servisi olan hastaneye gitti. Ancak çocuk acile girdiklerinde bir süre doktoru beklemek zorunda kaldılar. Bu sırada çocuklar ağrılarının da etkisiyle ağlamaya başladı. Bu arada, serviste bir doktorun bilgisayarda internet üzerinden iskambil oynadığı görüldü.

Vatandaşlar biraz sonra kendilerine bakacak bir doktorun geleceğini düşünerek beklemeye devam etti. Zaman geçmesine rağmen bekledikleri doktor bir türlü gelmeyince, bir vatandaş ise internet üzerinden iskambil oynayan doktoru cep telefonuyla görüntüledi.

hastane-skandal-goruntuü

Bu görüntülerin ortaya çıkması üzerine doktorun o sırada hastanede temizlik yapıldığını, bu nedenle hastalara bakılmadığını ileri sürdüğü öğrenilirken, hastane yönetimi konuyla ilgili inceleme başlattı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 70 yorum
Oynar tabi adamların dokunulmazlığı var
insan değil bunlar ne duyguları kalmış ne vicdanları. robot gibi işimi yapıyım paramı alıyım
Türk Tıbbının geldiği noktanın özeti... Bilimin utancı haline geldi artık
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler