Adana'da marketteki çocuk istismarında flaş gelişme: Tutuklandı

Adana'da küçük yaşta bir çocuğa cinsel istismarda bulunduğuna ilişkin görüntüleri sosyal medyada paylaşılan şüphelinin tutuklandığı bildirildi.

 Adana'da marketteki çocuk istismarında flaş gelişme: Tutuklandı

Emniyet Genel Müdürlüğü'nün resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda, bir çocuğu taciz ettiği iddia edilen zanlı hakkındaki soruşturmaya ilişkin bilgi verildi.

Açıklamada, "Bugün sosyal medyada paylaşılan videoda, bir çocuğa cinsel istismarda bulunan M.A.K. isimli şahıs, 9 Nisan'da gözaltına alınmasının ardından tutuklanmıştır." ifadesi kullanıldı.

Adana'da bir markette küçük yaşta bir çocuğa cinsel tacizde bulunduğu ileri sürülen bir kişinin, marketin güvenlik kameralarınca kaydedilen görüntüleri sosyal medyada paylaşılmıştı.

(AA)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Hayat pahallılığının yol açtığı evlenememe, cinsel tatminsizlikler, sosyal kopuşlar, parayla imrenilen yeterli gıdaları, satın alamama, cehalet, eğitimsizlik,vs. gibi yoksulluk ve yoksunluklar, her yaşın kolayca ulaşıp bolca izlediği kontrolsüz bilgisayar filim ve oyunlarıyla türeyip, yayılan her türlü sapkınlık ve şiddet, yanısıra ensar diye kucak açılan hergün binlerce yenisi türlü yollarla gelmekte olan aramızdaki milyonlarca ne idüğü belirsiz aç Suriye'li, Afganlı,...72 millet, ... bu gidişle çocuklarımızı koruyabilmek için ya hiç sokağa çıkarmıyacak ya da üzerine alarm vb.takıp salacağız.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler