SPOR

Ahmet Ağaoğlu'na koronavirüs cezası yolda

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu uzun bir hak mahrumiyeti ve para cezasıyla karşı karşıya. Biri de salgınla ilgili yaptırım olacak!

Ahmet Ağaoğlu'na koronavirüs cezası yolda

Sahaya inerek Alanyaspor görevlileriyle gerginlik yaşayan Ağaoğlu, en az 60 gün hak mahrumiyeti cezası alabilir. TFF’nin lig yeniden başlarken yayınladığı Kovid-19 talimatında 60 günden az olmamak üzere ceza alması söz konusu. Saldırı, sportmenliğe aykırı hareket gibi yan maddeler de devreye sokulabilir. Ayrıca Trabzonspor Başkanı için 100 ila 300 bin lira arasında para cezası söz konusu. Alanya Başkanı Hasan Çavuşoğlu da yaptırımlarla karşı karşıya kalabilir.

(AKŞAM)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
ahlaksız adam adamların genınde pislik var
@lazut5553 NE YANİ AHLAKSIZLIK OLMAMASI İÇİN VE ADAM OLMASI İÇİN TAKIM ELBİSEYLE BALKONDAN MI ATLAMADI GEREKİYORDU O ZAMAN BEYEFENDİ Mİ DİYECEKTİNİZ
alanyaspor un başkanı evlüt çavuşoglunun abisiymiş..sn.ağaoğlu hasan çavuşoglunun annesine sövünce sn.mevlüt çavuşoglunun annesine de sövmüş oluyor dolayısı ile..bu daha başlangıç..bakanın hemde dış işleri bakanının annesine sövünce insanın başı bayağı agrır..agrıtırlar..neyse..bunu yapmasan iyiydi..laf agızdan çıktı..yapacak bişey yok..eline diline beline demişler ya ..başkan da dilinden çekecek artık biraz..
BAZI KUŞBEYİNLİLER KALKMIŞ AĞAOĞLUNU ELEŞTİRİYOR (BU ARADA KESİNLİKLE YAPTIKLARINI TASVİP ETMİYORUM) AMA HUNHARCA SALDIRANLAR GALİBA BİZİM BAŞKANIMIZIN KURALI BOZDUĞUNDAN DOLAYI BÖYLE SALDIRIYA UĞRADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM YANİ BİZİM BAŞKANIMIZ TAKIM ELBİSESİYLE BALKONDAN ATLAMADIĞI İÇİN BU KADAR AĞIR ELEŞTİRİLİYOR, YANİ KURALI ÇİĞNEDİĞİ İÇİN. OYSA Kİ TAKIM ELBİSE İLE BALKONDAN ATLAYIP TARAFTARIN ARASINA DALSAYDI EL ÜSTÜNDE TUTULURDU SUSAKLAR TARAFINDAN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler