Ahmet Kural ceza aldı; Sıla bakın ne paylaştı!

Ahmet Kural-Sıla davasında bugün karar verildi. Ahmet Kural'ın ceza almasının ardından Sıla sosyal medyada yaptığı açıklamada "Susmak kolayıydı, ben zoru seçtim" dedi.

Ahmet Kural ceza aldı; Sıla bakın ne paylaştı!

Şarkıcı Sıla Gençoğlu, kendisine şiddet uyguladığını iddia ettiği Ahmet Kural ile bugün mahkemede ikinci kez karşı karşıya geldi.

Dava sonunda oyuncu Ahmet Kural’a 6 ay 20 gün hapis cezası verilirken, mahkeme heyeti cezanın ertelenmesi kararını verdi. Verilen bu karar sonrasında mahkeme önünde avukatıyla birlikte objektiflerin karşısına geçen ve açıklamalarda bulunan Sıla Gençoğlu sonrasında da sosyal medya hesabından bir paylaşımda bulundu.

Capture

Sıla mahkeme kararıyla ilgili olarak şunları yazdı:

”Yaşadıklarımdan öğrendiğim bir şey var’ demiştim birkaç ay önce. Çok örselenmiş çok kırılmıştım. Susmak kolayıydı, ben zoru seçtim. Avazım çıktığı kadar bağırıp, susan binlerce kadının sesi olmak istedim. Ve o kadınların yaşadığı ne varsa yaşadım! Yalanlar, iftiralar, algı operasyonları, toplum değerleri üzerinden beni sosyal lince kalkışmalar… Ama ben tek bir şeye, adalete yani doğruya güvenmeyi seçtim.

Yalansız dolansız, bazen başıma geleni anlatırken çakıl taşları yutarak ama hep adalete inanarak ve sessiz kadınların gözlerinden güç alarak!

Bugün, Adalet Sarayı'nın önünde konuşurken yine binlerce kadındık. Bu süreçte yanımda olan, sesim olan herkese çok teşekkür ederim. Ben yine yaşadıklarımdan bir şeyler öğrenmeye ama yine hayatı bildiğim gibi, kimseden korkmadan yaşamaya devam edeceğim… Hiçbir haksızlık karşısında sessiz kalmayarak…”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Kadınların sesi olmuşmuş he canım he Yalancı Çiyan seni... Kadınların yanında olmak istiyorsan kadınlara ses ver işçi kadınlara emekçi kadınlara sizler para için ruhunuzu satan insanlarsınız. Şiddet gören öldürülen kadınlardan yaklaşık 2 yıldır grev yapan FLORMAR kadınlarından haberin var mı acaba ?
tehlıkelısın..
gerçekten şiddet maduru kadınar var siz bu işin sadece kenarındasınız senin gibirin arkasında değil yanında bile durulmaz şahsımca ..öyle madurlar varki ..sesin ve şarkıların güzel onlarda gündemde ol yediklerinle değil anladın onu
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler