Annesinin dondurucusunu temizlerken 25 yıllık milföy hamuru buldu

Michael Patrick isimli bir Twitter kullanıcısı, koronavirüs karantinası sırasında annesinin derin dondurucusunda 25 yıllık bir milföy hamuru bulduğunu söyledi. Viral olan paylaşımın ardından Patrick’in annesi, her şey normalmiş gibi milföy hamurundan elma tatlısı yaptı ve tatlıyı oğluyla beraber yedi.

Annesinin dondurucusunu temizlerken 25 yıllık milföy hamuru buldu

Koronavirüs tedbirleri kapsamında milyarlarca insanın evde olduğu şu günlerde birbirinden ilginç olaylar yaşanmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Michael Patrick isimli bir Twitter kullanıcısının paylaştığı tweet, herkesin ilgisini çekerek viral oldu.

25 YILLIK MİLFÖY HAMURU

Michael Patrick, annesinin derin dondurucusunun dibinde 25 yıl önceden kalma bir milföy hamuru bulduğunu açıkladı. Patrick tweetinde, “Karantinanın avantajlarından biri de annenin, derin dondurucusunun dibine ulaşmasıdır. İşte: 25 yaşında bir milföy hamuru” dedi. 

aaa

Patrick, tweetin devamında annesinin milföy hamurunun iyi durumda olduğunu söylediğini ve hamurla tatlı yapmaya karar verdiğini söyledi. Keşfin ardından Patrick’in annesi milföy hamurundan bir tür elma tatlısı yaptı ve Patrick, bu anları da tweet atarak takipçileri ile paylaştı.

bbbb

Twitter kullanıcısının 25 yaşındaki milföy hamuru ile ilgili attığı son tweette annesinin milföy hamurundan yapılan elma tatlısını yediği görülüyor. Michael Patrick’in 25 yaşındaki milföy hamuru ile ilgili tweetler kısa bir zamanda binlerce insana ulaştı. (Webtekno)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
oda birşey mi ? askerde 40 yıllık etler vardı ...
komşu temiz değilse pisliği sana da bulaşıyor, bunu en iyi şekilde korona sayesinde gördük. "benden uzakta yiyor" diyoruz ancak bu işe yaramıyor. gezegenin insanı cahil olduğu sürece yüzümüz gülmez.
inanmak zor. ama 25 sene durduğuna değil de onu yediklerine.... yuh diyorum.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler