Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Antetokounmpo'nun menajerlik şirketi yöneticisi, yenilgiden ünlü rapçi Drake'i sorumlu tuttu

  Ünlü rap yıldızı Drake, Milwaukee Bucks ve özellile Bucks'ın süper yıldızı Giannis Antetokounmpo'nun kafasına mı giriyor?

  Antetokounmpo'nun menajerlik şirketi yöneticisi, yenilgiden ünlü rapçi Drake'i sorumlu tuttu

  Ünlü rap yıldızı ve Toronto Raptors taraftarı Drake, NBA (Amerikan Basketbol Lig'i) Doğu Konferansı finallerinde Milwaukee Bucks'ın, Toronto'da oynanan serinin 3. ve 4. maçını kaybetmesi ve seride durumun 2-2'ye gelmesinde 'bir şeyler' yaptığı için pay sahibi olabilir.

  Milwaukee Bucks'ın süper yıldızı Giannis Antetokounmpo'nun bağlı olduğu menajerlik şirketi Octagon'ın üst düzey bir yöneticisi çarşamba günü bir tweet atarak, ünlü rapçi Drake'in saha kenarında genel olarak Milwakuee Bucks ancak özellikle takımın süper yıldızı Antetokounmpo'yu sinir edecek hareketlerde bulunduğunu söyledi.

  Menajerlik şirketi Octagon'un Avrupa basketbol operasyonlarında üst düzey yöneticilik yapan ve daha önce de Antetokounmpo’nun eski Avrupa menajerliğini yapan Georgeo Dimitropoulos attığı tweette, 'Bir sporcunun en ön sırada bir Vip koltukta oturduğunu ve konser boyunca kameraların kendi üzerinde olduğunu bilerek durmadan grubu veya şarkıcıyı rahatsız ettiğini ve sahnede sürekli ortaya çıktığını hayal edin. Üstelik güvenlik ve o buna izin veriyor. Daha önce hiç bu kadar saygısızca bir şey görmedim' dedi.

  Daha sonra bu tweet silindi.

  Salı gecesi oynanan ve Raptors'ın 120 - 102 kazandığı 4. maçta Drake, sadece 10'da 6 serbest atış atan (bir tane airball dahil) ama yine de 25 sayı üreten Antetokounmpo'ya, her serbest atış kaçırdığında kahkaha atarak, Raptors benchinin hemen yanındaki koltuğunda otururken varlığını hissettirdi.

  Çift uzatmaya giden 3. maçtaki yenilgide Antetokounmpo, 7'de 2 serbest atış atmış ve sadece 12 sayı üretebilmişti.


  Express

  En Çok Aranan Haberler