Mynet Trend

Apex Legends 2. Sezon Fragmanı: Harita değişiyor!

Piyasaya sürüldüğü andan itibaren büyük bir kitle yakalayan Apex Legends 2. Sezon fragmanı sonunda geldi!

Apex Legends 2. Sezon Fragmanı: Harita değişiyor!

Dünyanın en iyi ücretsiz battle royale oyunları arasında görülen Apex Legends 2. Sezon fragmanı sonunda geldi. Sezon 2’de büyük harita değişikliklerine giden Apex Legends, muazzam işlere imza atacak gibi görünüyor.

PUBG ve Fortnite ile birlikte battle royale oyun piyasasını ele alan Apex Legends, çoğu oyuncular tarafından büyük ilgi görümüştü. Ancak oyundaki hile ve yeniliklerin yavaş ilerlemesi, pek çok oyuncuyu soğutmayı başardı. Bir süre sonra Apex Legends 1. Sezon geldi ve ilk sezonu sonunda atlattı. İlk sezonu tamamlayan oyuncular, Apex Legends 2. Sezon’u dört gözle bekliyordu. 2 Temmuz’da ikinci sezonun başlamasıyla birlikte, oyunun tekrardan yükselişe geçeceği düşünülüyor.

Apex Legends 2. Sezon Fragmanı

Oyunun yeni sezonuyla ilgili bir fragman yayınlandı. Reddit üzerinden Apex Legends 2. Sezon fragmanını yayınlayan yapımcılar, Kings Canyon haritasında büyük yenilikler yaptığını gösterdi.

da038ce94f1341dd54910e0a69f4b7911acbed1e

Gözünü dört aç!

Apex Legends’a gelen tek yenilik sadece harita güncellemesi değil. Yapımcı firma tarafından yapılan açıklamalara göre, Apex Legends’taki oyuncular hayvan saldırılarına hazır olmalı. Apex Legeds’ın yeni sezonunda, hayvan saldırılarına başlayacak. Twitter üzerinden yapılan bir paylaşımda şu açıklama geçiyor: “Gözünü dört aç”. İşte o paylaşımla birlikte yayınlanan animasyon:

Oyunun resmi ikinci sezon tanıtımı, ilerleyen saatlerde yapılacak. Büyük ilgi gören battle royale oyunu Apex Legends ikinci sezonunda oyuncuları pek çok yenilik bekliyor. Reddit’te paylaşılan fragmanı aşağıdan izleyebilirsiniz.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön