Asker uğurlamasında ortalığı birbirine kattılar

İstanbul Sultangazi’de ‘asker uğurlaması’ adı altında arkadaşlarına sürpriz yapmak isteyen bir grup genç ortalığı birbirine kattı. Tünelde abartı egzozuyla adeta kulakları sağır eden gençler, trafiği kesip yol ortasında halay çekti. Gençlerin eğlence olarak baktığı tüm bu anlar bir kişinin cep telefonu kamerasına saniye saniye yansıdı.

Asker uğurlamasında ortalığı birbirine kattılar

Olay, geçtiğimiz günlerde akşam saatlerinde Sultangazi Malkoçoğlu Mahallesi’nde meydana geldi. İddiaya göre, askere gidecek olan arkadaşına sürpriz yapmak isteyen bir grup genç mahallede bir araya gelerek konvoy şeklinde yola koyuldu. ‘Asker uğurlama’ eğlencesi yapmak amacıyla ilk olarak bir tünele araçlarıyla giren gençler, abartı egzozlarıyla çevreye rahatsızlık verdi. Ardından bununla da yetinmeyen gençler, Eski Edirne Asfaltı Caddesi üzerinde konvoy halinde geldikleri yolu keserek burada havai fişeklerin eşliğinde halay çekmeye başladı. Trafiğin felç olduğu olayda eğlencelerinden ödün vermeyen gençler tüm bu anları ölümsüzleştirmek amacıyla saniye saniye kaydetti.

AW854906_01

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
polis nerde polis??
@oozn, polis kadar başına taş düşsün, hiç hırsıza laf söylemeyin hep ev sahibini suçlayın, bu pisliği yapan, sensin ya da oğlun, kızın, akraban, arkadaşın.kendi düğününü hatırla, askere gidişini hatırla, daha azını mı yaptın, bırakın olum polis düşmanlığını, yediğin üç kuruşluk park cezası için polis düşmanlığı yapıyorsun, sen ve diğer herkes adam olursa zaten polise gerek kalmaz
Polis arayacağına git valinin kapısını çal vatandaş olarak şikayetini bildir bunu herkes yapmalı internet var cimer var ben buralara yaptığım şikayetlerle neler düzelttim ama tek başına olmuyor.
asker uğurlamasında taşkınlıklara önlem neden yok, burada geçen sene otobüsün altında kalıp anında hayatından olundu.polis amcalar bol bol radardan hız yapanlarla meşgul.Para getiren işlere mi bakıyorsunuz.?
türkiyenin en berbat yeridir istanbul resmen teksas maganda şehri yaşayana Allah yardım etsin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler