Avrupa'da panik! Hamburg Havalimanı'nda 2. Dünya Savaşı'ndan bomba bulundu!

2. Dünya Savaşı'ndan kalma patlamamış bomba bulunması nedeniyle uçuşlara kapatılan Almanya'nın Hamburg Havalimanı, bombanın etkisiz hale getirilmesiyle yeniden uçuşlara açıldı.

Avrupa'da panik! Hamburg Havalimanı'nda 2. Dünya Savaşı'ndan bomba bulundu!

Hamburg-Schenelsen Havalimanı'nda 450 kilogram ağırlığında 2. Dünya Savaşından kalma patlamamış bir bomba bulunmuş ve bunun üzerine havalimanı, güvenlik nedeniyle akşam saatlerinde tüm uçuşlara kapatılmıştı. Bu gelişme üzerine havada bulunan birçok uçak, Hamburg Havalimanı yerine çevre şehirlerdeki meydanlara yönlendirildi. Kalkış yapması planlanan seferler iptal edilirken, uçaklarda bulunan yolcular da terminale alınmıştı.

Hamburg Havalimanı'nın Twitter hesabından konuya ilişkin yapılan son açıklama ile bombanın etkisiz hale getirildiği, havalimanının 00.30 sıralarında yeniden uçuşlara açıldığı duyuruldu. Açıklamada, "Hamburg Havalimanı'nda 2. Dünya Savaşından kalma bulunan bomba başarıyla etkisiz hale getirildi. Havalimanı yeniden iniş ve kalkışlara açılmıştır. Lütfen uçuşlarınızla ilgili olarak havayolu şirketleriyle bağlantıda kalın." denildi

THY'NİN HAMBURG SEFERİNİ YAPAN UÇAĞI BREMEN'E İNDİ

Öte yandan THY'nin TK1667 sefer sayılı İstanbul- Hamburg seferini yapan uçağı da havalimanının kapatılmasının ardından bir müddet Hamburg hava sahasında tur attıktan sonra Bremen'e inmişti. Saat 21.00 sıralarında Bremen'e inen uçağın yolcularının kara yolu ile Hamburg'a gönderileceği öğrenilirken, dönüş seferi olarak planlanan Hamburg-İstanbul seferi de iptal edilmişti.

5da786ae2269a2228826d3ed

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
ASLINDA YAPMAMIZ GEREKEN ÇOK BASİT !!!! AÇICAKLAR KAPILARI !!!! GİTSİNLER AVRUPAYA SORADA AVRUPA AMERİKAYI SUÇLAYACAK SORADA HEPSİ İZAYA GELECEK !!!!!!!!!!!! AMA BİZDE ÖYLE MİLLİ YERLİ BECERIKLİ YETKİLİ YOK MALESEF !!!!!!!!!!!!!+!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
abi ikinci dunya savasindan kalan patlamamis bombadan bahsediyolar:)
bombayı daha önce neden hiç görmemişler acaba?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler