Mynet Trend

Aykut Enişte ne zaman ve nerede çekildi? İşte Aykut Enişte filminin oyuncuları...

Evlenmeyi düşünen ve aile özlemi çeken Aykut’un hayatını konu edinen Aykut Enişte filmi, her izlendirdiğinde güldürmeye devam ediyor. Sevgilisi Nurcan’la beraber evlenmek için gün sayan Aykut Enişte’yi bekleyen bir sorun vardır…

Aykut Enişte ne zaman ve nerede çekildi? İşte Aykut Enişte filminin oyuncuları...

Düğününe kısa bir zaman kala tüm birikimini çaldıran Aykut, bir ailenin damadı olmayı düşünürken; iki ailenin birden damadı olma yolunda ilerler. Melis Babadağ, Cem Gelinoğlu, Müfit Kayacan, Ege Kökenli, Lale Başar gibi isimlerin yer aldığı Aykut Enişte filminin çekimleri İstanbul’da gerçekleştirildi…

AYKUT ENİŞTE FİLMİ NE ZAMAN VE NEREDE ÇEKİLDİ?


2019’da çekilen Aykut Enişte filminin yönetmenliğini Onur Bilgetay yaptı. Sinemada 567 bin 380 kişi tarafından izlenen Aykut Enişte, İstanbul’da bulunan Yeşilköy Havalimanı, Selimiye gibi farklı semtlerde çekildi.

AYKUT ENİŞTE FİLMİNİN OYUNCULARI KİMLERDİR?

Senaryosunu Giray Altınok ile Cem Gelinoğlu’nun yazdığı Aykut Enişte filminin oyuncu arasında; Melis Babadağ, Cem Gelinoğlu, Müfit Kayacan, Ege Kökenli, Lale Başar gibi isimler yer alıyor.

Aykut Enişte filmi Imdb'den 7,1 oranında puan aldı.

AYKUT ENİŞTE FİLMİNİN KONUSU

Aile özlemi çeken ve yalnızlıktan bunalan Aykut, evlenerek yuva kurmanın hayaliyle yaşıyor. Kız arkadaşı Nurhan’la hayallerini gerçekleştirmeyi düşünen Aykut’u hiç ummadığı bir durum beklemektedir. Düğüne kısa bir süre kala tüm birikimini çaldıran Aykut, bir ailenin damadı olma hayaliyle yanıp tutuşurken; bir anda iki ailenin birden damadı olma yoluna girer. İki aile arasında kalan Aykut, bu karmaşanın içinden çıkmak için uğraşır.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler