SPOR

CANLI

Aykut Kocaman: Demba Ba kararı için konuşmam

Başakşehir Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Demba Ba'nın vedasına değindi.

Aykut Kocaman: Demba Ba kararı için konuşmam

Başakşehir Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Demba Ba'nın ayrılığıyla ilgili sorulan soruyu yanıtladı.

Kararın nedenini açıklamak zorunda olmadığını belirten Kocaman, "Hiçbir dönemde, hiçbir oyuncu için kararlar verdikten sonra bir şeyler söyleyen biri değilim. Neyi anlatayım burada? Bu konuyla ilgili nedenler konuşmaya başladığınızda oyuncuyla ilgili olumsuz bir şeyler söylemeniz gerekiyor ki doğru yaptığını gösteresin. Oyuncu açısından da, kulüp açısından da doğru olacağını düşünerek her türlü kararı verdim. Buradaki karar da bu, olumlu ya da olumsuz sonuçları olacak. Sonuçların cemeresini de semeresini de çekeceğiz. Hem bizim için hem Demba Ba için hayırlı olsun. Bizde bu konular merak ediliyor nedense." dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
anlatacak neyın varkı anlatasın fener yalakası forvtın yok dembaba sakat değil cezalı değil trubınde oturuyor fenere gol atar korkusuyla onu oynatmadın o penaltıyı atan vıscayada ıkı lafınm olcak harbi iyi nişan aldın 7metre kalede haruna nişanladın topu he o penaltıyı dembaba olup kullansaydı harunla bırlıkte kaleye sokardı işte sız bu yuzden ALLAHın izniyle küme düşeceksınız haysıyetsızler ordusu BEŞİKTAŞ korkusu ne filmler cevırtıyorda biz yemiyoruz
yürü be kartal.. kasımpaşalı oyunculardan birkaçına kırmızı kart verilmesi taktiği de vermiştir kesin ama tutmadı..malum fenevbostan pazar kasımpatı ile yapıyor...
Aykut Hocam, bu açıklamanız yeterli ve taraftarı tatmin edici olmadı. Demba Ba ve Epureanu'nun, FB maçı öncesi arkadaşlarını "Fener maçını kazanmamız lazım, yoksa kendimizi düşme hattında buluruz" diye hırslandırmak istedikleri, ancak sizin buna karşı çıktığınız, Demba Ba'yı kadro dışı bıraktığınız, yedek takım ile sahaya çıktığınız ve 1 milyon euro alabilmek için Fenerbahçe'ye yenildiğiniz konuşuluyor. Bu işi en iyi bilen ve açıklama yapacak olan da sizsiniz. "Kararımın nedenini açıklamak zorunda değilim" demekle kamuoyu önünde sizde, Fenerbahçe Kulübü de temize çıkmıyor. Konuşmalısınız.
iddialar ispat ile yükümlüdür aksi takdirde suizan suçtur kul hakkıdır.kisi kendinden bilir
Aykut Kocaman ı tanımadan yazıyorsunuz, ahkam kesiyorsunuz. Demba ba yı Ronaldo yaptınız bu arada :) oldu olcak takımı da siz kurun :). Şerefsizliği çamur atarak siz yapıyorsunuz. Sanki Başakşehir bi Fenere yenildi..
ne açıklamış şimdi sahtekar şikeci
Takım
O
Av
P
Geri Dön