MAGAZİN

Aysun Kayacı isyan etti! 'Bıktım! Ben inançlı biriyim'

Aysun Kayacı yıllar sonra sessizliğini bozdu! Son olarak, 'Hakan Ural ile benim oyum bir mi?' dediği iddia edilen Kayacı, sosyal medyada hesabı olmadığını söyledi.

Aysun Kayacı isyan etti! 'Bıktım! Ben inançlı biriyim'

Yıllardır yurt dışında yaşayan eski manken Aysun Kayacı, sosyal medyada sık sık trend topic oluyor. Son olarak, 'Hakan Ural ile benim oyum bir mi?" dediği iddia edilen Kayacı, yıllar süren sessizliğini bozdu.

Gazeteci Cengiz Semercioğlu'na konuşan Kayacı Twitter'dan bıktığını söyleyerek hesapları yılda 2-3 kere şikayet ettiğini ifade etti. Adına açılan sahte hesapları şikayet etmesinden bir sonuç alamadığını söyleyen eski model "Ona buna, hatta Cumhurbaşkanı'na bile hakaret ediliyor. Ben böyle biri değilim. Ben inançlı biriyim. Neden insanların inancıyla dalga geçeyim?" diyerek isyan ediyor.

'BENİM OYUMLA ÇOBANIM OYU BİR Mİ?' SÖZLERİNDEN PİŞMAN

Aysun Kayacı, yıllar önce NTV'de ekrana gelen bir tartışma programında "Ben vergi veriyorum niye vergisini vermeyen, çok özür dilerim herkes üstüme gelecek ama kalıp olarak söylüyorum, 'dağdaki çoban'la benim oyum eşit mesela. Niye? Hiç vergisini vermeyen biriyle niye benim oyum eşit. O benim kadar duyarlı benim kadar sorumluluk sahibi bir şekilde yaklaşıyor mu acaba" diyerek tepki toplamıştı.

Kayacı 20 yaşındayken bu sözü söylediği için pişman olduğunu da sözlerine ekledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 58 yorum
aslında bir noktada doğru söylemiş. milyarderlerin milyar tl. vergileri kaçırdığı veya sildirdiği, dağdaki çobanın ne yurttan ne yurttaşlıktan haberi olmadan verdiği oy ile kendisi ile aynı kefede duran milyardere yol açtığı bir ortam olursa ki! , ozaman doğru söylemiş...
@mfa03 Çok büyük bir şekilde yanlış düşünce Çobanla şehirdeki bir adamın oyu kesinlikle bir değil çoban kime oy verir biliyor musunuz? kapısına gelen ona en iyi vaadi hizmeti vereceğini söyleyen millet vekiline oy verir ve çıkarı doğrultusunda hareket eder. Şehirdeki adam ise hangi milletvekiline oy verdiğini dahi bilmez. Keşke herkesin oyu çobanın ki kadar değerli olsa da parti liderine oy vermediğini bir vekile oy verdiğini onunda bulunduğu şehirdeki adaylardan biri olduğunu anlayacak kadar okumuş ve zeki olsa...
@mfa03 Bizim insanlarımızın bana kalırsa, defalarca TYT Türkçe sınavına girmeleri lazım. Çoban kavramı öncesinde, " kalıp olarak söylüyorum" diye bir ek var. Yani, metaforik bir şey orada çoban. "Üzüm üzüme baka baka kararır." atasözünde asıl kast edilen nasıl ki üzüm nesnesi değil ise, burada da onun gibi bir şey aslında.
eee hani köylü milletin efendisiydi ?
sana ne dense az
anlamazlar çünkü işlerine gelmiyorr ne söylesen haklısın tabiki oylar bir değil ccc
Geri Dön