Azize dizisi 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Azize ilk bölümüyle sosyal medyayı salladı

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'un başrollerde oynadığı Azize dizisi ilk bölümüyle Kanal D'de ekrana geldi. 1. bölümüyle büyük beğeni toplayan Azize sosyal medyada da en fazla konuşulan konular arasında yer aldı. Azize'nin 2. bölüm fragmanı da yayınlandı. Azize yeni bölümde, Azize'nin bıçakladığı Balkan ölüyor. Kartal ise ağabeyinin katilini bulmak için köşkteki herkesi sorguluyor. Kartal hemşiresi Azize'den de etkilenmeye başlıyor. İşte Azize 2. yeni bölüm fragmanı ve özeti.

Hande Erçel ve Buğra Gülsoy'u buluşturan Azize dizisi 2. bölümüyle 26 Kasım Salı akşamı Kanal D'de olacak. Azize'nin yeni bölümünde Azize'nin Balkan'ı bıçaklamasıyla Balkan hayatını kaybeder. Kartal, ağabeyinin katilini bulabilecek mi? Kartal ağabeyinin katilini bulmak için adeta kuş uçurtmaz. Azize ise Alpanlar'ın evinde daha da tedirgindir.

Kartal ve Azize arasında beklenmeyen yakınlaşma başlarken Asya, Azize'nin varlığından oldukça rahatsız olur. Bir diğer taraftan Yıldız ise Alpanların hepsinin yok olması talimatını verir. Kartal ve Azize Balkan'ın ölümüyle karşı karşıya gelecek mi? Barbaros, Azize'yi tehlikeye atacak mı?

Azize yeni bölümüyle 26 Kasım Salı 20.00'da Kanal D'de!

İLK BÖLÜMÜYLE SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Azize 19 Kasım Salı akşamı yayınlanan 1. bölümüyle beğeni topladı. Twitter'da Azize etiketi TT listesinde ilk sıralarda yer alarak en fazla konuşulan konular arasına girdi.

AZİZE NEREDE ÇEKİLİYOR?

Azize dizisinin çekimleri İstanbul'da Çekmeköy'de gerçekleşiyor. Ayrıca Beyoğlu ve Haliç gibi bölgelere de set kuruldu.

640xauto

AZİZE OYUNCU KADROSU

Azize’de, Buğra Gülsoy, Hande Erçel, Mustafa Yıldıran, Mustafa Avkıran, Duygu Sarışın, Selen Öztürk, Tugay Mercan, Başak Daşman, Çetin Sarıkartal, Orhan Kılıç, Cenk Kangöz, Serkan Altıntaş, Asuman Çakır, Ufuk Şen Ceylan Bati, Zeynep Kızıltan, Efekan Can, Galip Erdal ve Taha Baran Özbek rol alıyor.

ff63a045-6664-4c06-8238-dd17e152a817

Yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği başrollerinde Buğra Gülsoy ve Hande Erçel’in yer aldığı Azize'nin yönetmen koltuğuna Volkan Kocatürk’ün oturuyor. Dizinin senaryosunu Emre Özdür, Başar Başaran ve Meryem Gültabak kaleme alıyor.

AZİZE 1. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Azize, genç bir hemşiredir. Mahkûmların aşı günü için hapishaneye gittiğinde hapishane önünde bir suikasta tanık olur. Suikast suç dünyasının önde gelen ailelerinden Alpanlara karşı düzenlenmiştir. Geçmişte bir komiseri öldürmekten mahkûm olan Alpanların büyük oğlu Balkan tahliye olmaktadır. Katilin amacı Balkan’ı öldürmektir ama onun yerine ailenin küçük oğlu Kartal vurulur. Azize Kartal’a müdahale eder ve onun hayatını kurtarır.
Böylece suç dünyasının en korkulan ailelerinden birinin içine girmek zorunda kalır. Azize, tüm masumiyeti ile korkunç bir dünyaya giriyor gibi görünmektedir ama Azize hemşirenin çok büyük bir sırrı, daha önemlisi kimsenin kolay kolay cesaret edemeyeceği tehlikeli bir amacı vardır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
buğra gürsoy oynuyosa tutmaz yine
Siddet icerikli kalitesiz bir dizi . Sanaristler cogu beceriksiz aile ici siddet bunlar. Kavgasiz flim istiyoruz
baya salladı.. baya saçmaladı desek daha doğru ameliyata gir 15 mr cihazı:) dizide her 5 dakikada bı sağlam sacmaladilar 15 dakika dayanabildik
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler