Babasını kaybeden Halil Sezai: Çıkmasam seyirciye ayıp olurdu

Şarkıcı Halil Sezai, önceki akşam Çanakkale Bozcaada'da 18. Kültür Sanat ve Bağbozumu Festivali'nde sahne aldı. Sahneden önce babasının vefat haberini alan Halil Sezai, sahnede şarkılarını söylerken duygusal anlar yaşadı.

Babasını kaybeden Halil Sezai: Çıkmasam seyirciye ayıp olurdu

Halil Sezai, sahnede şarkı söylediği sırada KOAH hastalığı ile mücadele eden babasının ölüm haberini aldı. Üzüntüden yıkılan şarkıcı, büyük acısına rağmen 1 saat 15 dakikalık konserini tamamladı.

Posta Gazetesi'nin haberine göre; babasının toprağa verileceği Eskişehir'e gitmek üzere yola koyulan Sezai, "Sahneye çıkmasam seyirciye ayıp olurdu. Konseri zorla da olsa tamamladım" Çok üzgünüm" dedi.

"BEN ÇIKMAM"

Haluk Bilginer, 2010 yılında "Ben 'Babam öldü ama hala sahneye çıkarım' yavşaklığına inanmam. Babam ölürse sahneye falan çıkmam. K.çımı yesin herkes" demişti. Usta sanatçı, bu sözleriyle şimşekleri üzerine çekmişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
babana olan saygısızlığın ne olacak peki?
Burasi Türkiye hic kimse seni kotulemezdi cikmadi diye hatta acina ortak olurlardi ama senin yabanci dusuncen bunu anlamaz
Ne alaka Arkadaşlar ya yanlış düşünüyorsunuz Adam sahneye çıktı güldü eğlendi komiklikler mi yaptı.? Halil Sezai yi binlerce izlemeye gelen kişiye ayıp etmedi. Ayrıca kafası dağılsın diye de çıktı kesin. Beyefendiler unutmayın! Ölenin arkasından yas tutmak, en önemlisi ağlamak çok günah. Ölenin kabri su ile dolar. ve ölü boğulurmuş.. Unutmayın, hepimizin giideceği yer orası birgün... Saygılar..,
Diğer Haberler