MAGAZİN

Babasının izinden gidiyor

Will Smith'in dokuz yaşındaki kızı Willow, rekor bir anlaşmaya imza attı

Babasının izinden gidiyor

Will Smith'in henüz dokuz yaşındaki kızı Willow, Jay-Z'nin plak şirketi Roc Nation ile rekor bir anlaşma yaptı. Willow'un 'Whip My Hair' adlı ilk şarkısı, bu hafta Birleşik Devletler'de YouTube'a konduğundan bu yana yarım milyon kez görüntülendi.

BBC'nin haberin göre, Jay-Z, Ryan Seacrest'in sunuculuğunu yaptığı bir radyo programında, Willow'un bir süperstar olacağını düşündüğünü söyledi. Jay-Z, Willow için "Çocuksu bir masumluğu var, ancak kim olduğunu ve ne olmak istediğini çok iyi biliyor" dedi.

SİNEMAYA DA EL ATTI
R&B yıldızı Rihanna ile de henüz genç bir kızken sözleşme imzalayan ünlü rapçi, dokuz yaşında bir kızın müzik kariyerine başlaması için çok küçük olduğu yönündeki telkinler için ise "Böyle bir yeteneğiniz olduğunda, çok genç olmak gibi bir şey söz konusu olamaz" dedi.

Bu kayıt, Willow'un şov dünyasına ilk girişi de değil. Willow, 2007 yılında babası Will Smith ile birlikte 'Ben Efsaneyim' adlı filmde kamera karşısına geçmişti. Willow ayrıca, 'Madagascar 2'de bir karaktere de sesiyle can vermişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler