Barbaros Şansal'dan skandal 'Ramazan' paylaşımı!

Hakaret söylemleri nedeniyle daha önce 6 ay ceza alan ünlü modacı Barbaros Şansal, alkol şişesinin fotoğrafını paylaşarak Ramazan ayıyla ilgili paylaşım yaptı. Şansal'ın paylaşımı büyük tepki topladı.

Barbaros Şansal'dan skandal 'Ramazan' paylaşımı!

Barbaros Şansal, Twitter hesabından Ramazan ayıyla alakalı yaptığı skandal paylaşımla gündeme geldi. Şansal, Twitter hesabından paylaştığı alkol masası görselini "Belçika Brüksel için: Okundu" notuyla paylaşarak, Ramazan ayıyla dalga geçti. Sosyal medya kullanıcılarından Şansal'ın paylaşımına tepki yağdı.

bas

Sosyal medyadan gelen tepkilerin bazıları...

15

13

12

Trend_app_Banner


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 96 yorum
Sanada pamuk tıkayıp bir gün okuyacaklar merak etme.Bize kalmayacağı gibi sanada kalmayacak bu dünya :D
@dadasadem163 ADAM HAKLI,İSPATI HİÇBİR ZAMAN MÜMKÜN OLMAYAN ALLAH,CENNET;CEHENNEM TEZİ,NASIL OLDUDA POPÜLER OLDU HAYRET.
Şirk koşuyorlar Cennet için berat belgesi veriyorlar İsraf ediyorlar Hakaret, küfür, tehdit ediyorlar Haram yiyorlar İnsanları bölüyorlar İçki içiyorlar Bari dini kullanmayın, dini bu pis işlerinize alet etmeyin.
@berkuygurc, bir şeye inanmamak ayrı birşey, inanmamak için bahane üretmek ayrı bişeydir. Siz, un çalan değirmencinin yakalanınca "merkeplerinizin yükünü hafiflettim" demesi gibi, günahınıza kılıf arıyorsunuz, yükünüzü hafifletecek, namazdan oruçtan ibadetten muaf tutacak, içtiğiniz içkiye, yediğiniz haramlara cevaz verecek bahaneler üretiyorsunuz. İspatı mümkün olmayan şey gerçek değildir demek şarlatanlıktır. Dünya var olduğundan beri küre şeklindedir, ispatlanana kadar düz zannedilmesi onun küre olduğu gerçeğini değiştirmez.
@dadasadem163 kör olan için tesadüfler silsilesine tutunmuş biri için evet ispatlanamaz sana gökten tanrı inse uzaylılar geldi dersin .. inkarcı heryerde inkarcıdır çünkü inanmak işine gelmez günah yasak daha tatminkar senin gibi sefiller için
@dadasadem163 annen baban var olduğunu biliyorki senin ismini Adem koymuşlar düşünürsen bulursun
hayir makyaj yapilip tabut olsaa daha iyi degilmi
@berkuygurc Bahsetmiş olduğun TEZ’i kim yazmış onuda söylede bilelim sadece sana düşünmeni tavsiye ediyorum
Dindarım diyemem ama inançlıyım.Bu cinsi sapığın yaptığı saygısızlığı nefretle kınıyorum.Bu ve bunun gibileri ,örneğin Kerimcan Durmaz ve benzerlerini haber yapıp adam yerine konmalarını sağlamayın.Şiddete karşıyım ama bu yaratık ülkemize döndüğünde dindar insanlar kanunlar çerçevesinde tepki gösterirse gönülden desteklerim.
bosver yapsinlar takan mi var :) ulkeye kedi gibi girip boy ölcülerini alip kaciyolar sonra :)
Bunları zaten küçük paylaşımları ile bizler tepelere koyduk, ama onlar kirli yüzlerini ilk fırsatta gösterenlerden. Bir çoğu sadece tribüne (bizlere) oynayan tipler. İç yüzleri kirli hayatları, paranın kibri ve diğerlerini küçük görmeleri, dünyaya çivi çakmış gibi hayat sürmeleri , aslında perdenin arkasında olanlar.. Gerçekten şaşırmadım çünkü ÜLKEME, GÜZEL ÜLKEME GERÇEK BİR HAYRI DOKUNMAYAN TİPLERDEN beklenen şeyler.. O kim ki ? Kendi çapında eğlensin dursun, Gören 1, Duyan 1, Şahit ve Vekil Olan 1, Hakim olan 1 .Ötesi yok. Gerisi hikaye...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler