Başkanlığı devretti, evine otobüsle gitti

Kocaeli Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Tahir Büyükakın, görevi İbrahim Karaosmanoğlu'ndan teslim aldı. Belediye çalışanlarıyla vedalaşan Karaosmanoğlu daha sonra evine gitmek için belediyenin yakınındaki duraktan belediye otobüsüne bindi.

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Başkanı seçilen Ak Partili Tahir Büyükakın, bu sabah mazbatasını aldı. Tahir Büyükakın, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne gelerek 3 dönemdir başkanlık görevinde bulunan AK Partili İbrahim Karaosmanoğlu'ndan görevi teslim aldı. Yapılan devir teslim töreninin ardından kapıda belediye çalışanlarıyla vedalaşan İbrahim Karaosmanoğlu, belediye binasının yakınında bulunan otobüs durağına kadar eşi Behiye Karaosmanoğlu ile el ele yürüdü. Otobüs durağında bir süre bekleyen Karaosmanoğlu'na, Tahir Büyükakın ve eşi Figen Büyükakın ile çok sayıda belediye çalışanı eşlik etti. Durakta kısa süren bir beklemenin ardından Karaosmanoğlu ve eşi, evinin bulunduğu bölgeye giden 630 numaralı belediye otobüsüne bindi.

baskanligi-devretti-evine-gitmek-icin-belediye-otobusune-bindi_8893_dhaphoto1

baskanligi-devretti-evine-gitmek-icin-belediye-otobusune-bindi_8893_dhaphoto4

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
Arabası var diye düşünüyorum. En azından alabilecek parası olduğunu düşünüyorum. Otobüsle dönmek işin görüntüsü.
İnanamıyor insan, doğal gelmiyor türkiyede hayatın normal akışına uymuyor. Bu başkan hep böyle ise haber olmadı ise yazıklar olsun haberciler size????
arabası olmaz olur mu nüfus dayanmış 2 milyona 20 bin maaş demek
yeni başkan ayıp etmiş insan en azından makam aracıyla evine kadar yollasaymış:) evveeet mynet nihayet yorumu açık bir seçim haberi yayınladın bak kardeşim bu haberleri veren kimsen veya kimlerseniz, habercilik korkarak yapılmaz korkma kardişim korkma vatandaş eleştirir sizlerin hazırladığı özellikle siyasi haberlerde vatandaş fikrini nasıl dile getirecek, ancak sizlerin buna olanak sağladığınız da fikirlerini hür bir şekilde dile getirecek tabi ki hakaret küfür içermeden, hakaretli küfürlü yorumları da yayınlamzsın olur biter, vatandaşın eleştirisinden korkmayın.
kesinlikle katiliyorum size.. küfür olacagina inanmiyorum da ama elestiriye açik olunmasi lazim. Elestirilmedigi icin buyuksehirler kaybedildi diye dusunuyorum. bilhassa cumhurbaskanin demeclerinde kapali tutuluyor yorumlar..
Ne güzel olgunluk anlayış demokrasi bu savaşa gitmiyoruz hizmet için yarışın millet için çalışın taktiri millet mutlaka yapar
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler