Mynet Trend

BİZE ULAŞIN

Mynet Tatil Bulucu

1 Kimle tatile çıkıyorsunuz?
2 Yurt içi mi yoksa yurt dışı mı tatil yapmak istiyorsunuz?
3 Yaz Tatili mi Kış Tatili mi?
4 Ne tür tatil arıyorsunuz?
5 Vizeniz var mıdır?
6 Balayı Tatili mi yapmak istiyorsunuz?
7 Eğer Seçiminiz yurt içi ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
7 Eğer Seçiminiz yurt dışı ise Tatil yapmak istediğiniz yerler?
8 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Başrollerini Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu'nun paylaştığı Romantik Hırsız filmi için beklenen gün geldi! Hayranlarıyla buluştu

  Başrollerini Esra Bilgiç ve Birkan Sokullu'nun paylaştığı Romantik Hırsız filmi Netflix'te 14 Mart 2024 tarihi itibariyle yayına girdi. Hayranlarının büyük bir heyecanla beklediği film yoğun ilgi çekti.

  Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz'ün oturduğu ve senaryosunu Pelin Karamehmetoğlu'nun kaleme aldığı Romantik Hırsız filminin oyuncu kadrosunda, Fırat Tanış, Ushan Çakır, Osman Alkaş, Nil Keser ve Hakan Ummak yer aldı. Filmin yayına girdiği Netflix'in resmi X hesabından fragmanıyla birlikte 'Ben bu aşkın peşinden koşarım' notu eklenerek paylaşıldı.

  ROMANTİK HIRSIZ FİLMİNİN KONUSU

  2

  Romantik Hırsız, peşine düştüğü hırsızla ilgili zor bir karar vermek zorunda kalan polis memuru Alin'in hikayesini konu ediyor. Polis memuru Alin, Interpol’ün Sanat Suçları Birimi’nde çalışmaktadır. Alin'in yeni görevi girilmesi imkansız olarak görülen bir müzeden tabloları çalan hırsızı bulmaktır. Hırsızı bulmak için araştırmalarına başlayan Alin, beklenmedik bir gerçekle karşı karşıya kalır. Alin'in peşinde olduğu hırsız, geçmişte evlenmeyi planladığı milyoner Güney Arat'tır. Büyük bir şok yaşayan Alin'in görevi ile kalbi arasında zor bir karar alması gerekir.


  Mynet Youtube


  En Çok Aranan Haberler