Bayrampaşa'da okulda ortalık karıştı! Kurusıkı tabancayla ateş açtı

Bayrampaşa’da okulda arkadaşlarıyla kavga eden bir öğrenci, ertesi gün okula kurusıkı tabancayla gelerek, aynı öğrencilerle yine kavga etti. Öğretmen ve öğrencilerin ayırma çabaları sırasında kurusıkı tabancayla bir el ateş eden genç, mobil okul timleri tarafından yakalanırken, yaşanan o korku dolu anlar ise güvenlik kamerasına yansıdı.

Olay, 25 Ekim günü Bayrampaşa Şehit Büyük Elçi İsmail Erez Meslek Lisesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iki öğrenci grubu arasında henüz belirlenemeyen bir nedenle tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerinde okulda bulunan öğretmenler kavga eden grubu sakinleştirerek ayırdı.

ÖĞRENCİLERDEN BİRİ KURUSIKI TABANCAYLA GELEREK YİNE KAVGA ETTİ

Lise öğrencilerinin arasındaki yaşanan kavganın ertesi günü öğrencilerden birisi kurusıkı silahla okula geldi. Teneffüs zili çaldıktan sonra öğretmenin sınıftan çıkmasıyla birlikte ayın grupla yine kavga etti. Bağrışma seslerini duyan öğrenciler ve bir öğretmen sınıftan çıkarak kavgayı ayırmaya çalışsa da başarılı olamadı.

OKUL KORİDORUNDA KURUSIKI TABANCAYLA BİR EL ATEŞ ETTİ

Öğrencilerin kavgasında tekme ve yumruklar havada uçuşurken, yere düşen öğrenci, belindeki kurusıkı tabancıyı eline alarak bir el okul koridorunda ateş etti. Silahın patlaması üzerine öğrenciler panik içinde sağa sola kaçıştı.

ELİ SİLAHLI ÖĞRENCİ MOBİL OKUL TİMLERİ TARAFINDAN GÖZALTINA ALINDI

Eli silahlı öğrenci koridorda gezerek tekrar sınıfa girmeye çalışırken, öğretmeni ise onu sakinleştirmek için uğraştı. Bu sırada sınıftaki kavgaya karışan öğrenciler ise çıkmak istediği, fakat arkadaşları kapının önünde adeta barikat kurarak müsaade etmedi. Öğretmeninin uyarılarını dikkate almayan eli silahlı öğrenci ise tekrar sınıfa girmek istedi. Tam bu sırada koridora gelen mobil okul timleri öğrenciyi etkisiz hale getirerek gözaltına aldı.

KORKU DOLU ANLAR SANİYE SANİYE KAMERADA

Okuduğu okula silahla gelen öğrenci elindeki kurusıkı silah ile koridorda terör estirdiği o anlar okulun güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülerde, kavga eden grubu öğretmenler ve öğrencilerin ayırmaya çalıştığı, o esnada ise yere düşen öğrencinin eline silahı alarak ateş ettiği ve daha sonra sınıfa girmeye çalıştığı sırada polisler tarafından yakalandığı görülüyor.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 68 yorum
Nesile bak. Puh Allah belanızı versin. Çocukları ne hale getirdiniz. öğretmen sesini dahi yükseltemiyo çocuklara sizin gibi çocuğuna toz kondurmayan cahil ebeveynler yüzünden.
sağolsun reis. herkesin elinde silah birbirini öldürmeye başladı. ülke zimbabveye döndü.sonra ab niye bizi almıyor diyoruz.
ÇUKUR reytinglerde en üstlerde miş
TEMEL BOZUK TEMEL !!! DİSİPLİN NAMINA BİRŞEY KALMAMIŞ !!! ÖĞRETMENLER DESEN SADECE MESAİYİ BİTİRİP AY SONU MAAS DERDINDE !!! DENETLEYEN MÜFETTİŞ NAMINA KİMSELER ORTADA YOK !!!! KÖTÜ NESİL YETİŞİYOR YAZIK !!!!
Eğitimini de yerle bir ettiler, öğretmenleri etkisiz elaman haline getirirseniz olacağı bu
@tekintas walla buda yanlış olabilir ama cocukken durduk yere cok dayak yedik öğretmenlerden
Arkadaşlar artık bu lise öğrencileri haberleri hergün olmaya başladı yeter ya hiç bir önlem yokmu ya bugün bile daha orta okul talebeleri birbirlerine bıcak gösteriyorlar bu olaylara kim dur dicek ya yeter ya yeter nereye gidiyor bu genclik önlem alın
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler