Beren Saat'ten Kenan Doğulu’ya yeni yaş mesajı! 'Beceremediğimiz evlilik olsun'

Oyuncu Beren Saat, sosyal medya hesabından kocası Kenan Doğulu ile çekilmiş bir karesini paylaştı. Saat bu fotoğraf üzerinden eşinin yeni yaşını kutladı. Saat'in geçen yıl yaptığı doğum günü mesajında "sen masumiyetini kaybettin" lafı olay olmuştu.

Beren Saat'ten Kenan Doğulu’ya yeni yaş mesajı! 'Beceremediğimiz evlilik olsun'

Geçen yıl evliliklerinde ciddi sorunlar yaşayan ve ayrılacakları konuşulan Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, karantina sürecinden barışmış olarak çıkmanın mutluluğunu yaşıyor. 46 yaşına giren kocası Kenan Doğulu için aşk şiiri yazdığı söylenen Beren Saat, sosyal medya hesabından baş başa göründükleri bir fotoğraf paylaştı ve bunun üzerinden yazdıklarıyla da eşinin doğum gününü kutladı.

İşte Beren Saat’in o satırları:

berensaat-instagram (1)

“Ne çok uçtuk konduk, dağıldık toparlandık, nefesimiz bitene kadar güldük hıçkırarak ağladık, idol olduk hain olduk, bu sefer tamam dedikçe kopamaz olduk, sevgili olduk, oyun arkadaşı olduk, eş olduk, zor günlerde yoldaş olduk, birbirimize muse olduk, tam ilişkimizin tüm evreleri yaşandı bitti derken müzikle birlik olduk. Karantina günlerinden sana yeniden hayran olarak çıkıyorum; her şarkıma kattığın her fikir, çaldığın her nota sonsuzluğa taşır harmonimizi, beceremediğimiz evlilik olsun…”

Saat'in bu paylaşımına ünlü isimlerden yorum yağdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
Şu kadının evliliği kadar verdiğiniz haberleri şehit haberlerindede verelim. 2 Bücürün evliliginden bize ne onlar varsın paralarını harcaya dursun.
onu beceremıyorsan neyı becerecen.
becetdiğiniz evlilik olsun ben sızın gıbılerın evlılık dışı ilişkilerınızden şikayetçiyim.Zina dınen haram evliliği küçümseyen bu szlaf mı?gerçi söze değil sözü edene bakmak lazım.
Sana neee, şikayetin onların hayatına özenmenden olmasın?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler