Beykoz'da hasta yakını, sağlık personelini ve bir vatandaşı darp etti! O anlar kamerada

Beykoz Nurullah Baldöktü Aile Sağlık Merkezi'nde (ASM) görevli sağlık personeli ile bir vatandaşın, hasta yakını tarafından darp edilmesi güvenlik kamerasınca kaydedildi. Gözaltına alınan saldırgan "kasten yaralama" suçundan tutuklandı.

Beykoz'da hasta yakını, sağlık personelini ve bir vatandaşı darp etti! O anlar kamerada

Beykoz'daki Nurullah Baldöktü Aile Sağlık Merkezi'ne gelen bir hasta yakını, çocuğunun kullandığı ilaç kendi adına yazılmadığı gerekçesiyle sağlık personeli ile bir vatandaşı darp etti.

AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Nurullah Baldöktü Aile Sağlık Merkezi'ne kayıtlı hasta A.M.S, dün başka bir ASM'ye kayıtlı çocuğuna ilaç yazdırmak üzere merkeze geldi.

Hekim ve personel tarafından hasta yakınına, bu merkeze kayıtlı olmayan ve şahsen bulunmayan hasta adına ilaç yazılamayacağı bilgisi verilirken, kayıt formu doldurulması halinde yardımcı olunabileceği de anlatıldı.

İlacın kendi üzerine yazılmasında ısrar eden hasta yakını, doktorun bu konuda bir şey yapamayacağını belirtmesi üzerine hakaret ederek merkezden ayrıldı.

Kısa süre sonra merkeze geri gelen hasta yakını A.M.S, sekreter S.A. ile bu konuda tartıştı. Bunun üzerine yaşanan arbedede hasta yakını sağlık personeli ile bir vatandaşı darp etti.

TUTUKLANDI

Haber verilmesi üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, hasta yakını A.M.S'yi gözaltına aldı.

Polis merkezindeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen A.M.S. "kasten yaralama" suçundan tutuklandı.

(AA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
bu kişinin tüm sigorta işlemlerini askıya alıp herşeyini paralı yapınki kıymet bilsin maganda
senin allah belani versin adam kere gücünüz anca o insanlara yeter sizin karaktersiz haysiyetsiz adamlar
adi karaktersize bak hele biri bunun karisina kizina yapsa bu hareketi yazik yav adamda ki kabadayiliga bak yasli adama ve kadina seni afferderseler onlarada yaziklar olsun seni iceri girirp daha cikmaman lazim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler