Binali Yıldırım ile vatandaş arasında güldüren sohbet

YSK kararı ile yenilenecek olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde AK Parti ve MHP’nin oluşturduğu Cumhur İttifakının adayı Binali Yıldırım, 23 Haziran seçimi öncesi vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Üsküdar, Çengelköy Mahallesi’nde bulunan Tarihi Çınaraltı Aile Çay Bahçesinde düzenlenen sahur programına katılan Yıldırım, tek tek vatandaşların sahur sofrasına uğrayarak sohbet edip, fotoğraf çekindi. Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen’in de katıldığı sahur programında konuşan Yıldırım, “İlçe Belediye Başkanımız, Üsküdar Belediye Başkanımız Hilmi Türkmen bu organizasyonda o da var kendisine teşekkür ediyorum. Hilmi Bey işi sağlama aldı oturuyor. 31 Mart’ta koltuğu aldı oturuyor hiç kalkmıyor koltuktan ne olur ne olmaz diye işi sağlama alıyor. Biz ayaktayız, durmak yok yola devam” dedi.

"BİNALİ BAŞKAN OLACAK MI?" DİYE SORDU

Yıldırım, kendisini dinleyen vatandaşlara, “Hilmi Türkmen’i desteklediniz, seçtiniz teşekkür ederiz. O da Üsküdarımız için çalışacak, güzel işler yapacak. Hilmi Başkanın borcu var, Üsküdar’dan bizim alacağımız kaldı. O hesabı da 23 Haziran’da kapatıyoruz tamam mı?” diye sordu. Konuşmasına devam eden Cumhur İttifakı’nın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Yıldırım, “Oyumuz senindir Başkan” diye seslenen bir vatandaşa, “Sen de gaz vermeye devam et” deyince gülüşmeler yaşandı. Yıldırım, “Siz bize güç veriyorsunuz, enerji veriyorsunuz inşallah bu enerjiyle, bu heyecanla, 23 Haziran’da ne yapıyoruz? Hak yerini bulacak mı? Binali Başkan olacak mı?” diye sordu. Yıldırım, yoğun ilgiyle karşılandığı çay bahçesinden sevgi gösterileriyle uğurlandı.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 60 yorum
Bu adam belediye başkanlığı falan yapmayacak. Tıpkı eczacılar gibi diplomasını kiralayıp bırakıp gidecek. Koltuğunda sadece ceketi olur bunun. Yılmış, usanmış, belediye başkanlığını küçük görür hale gelmiş. Bundan istanbula hayır falan gelmez. İkinci seçim olana kadar ortalıkta yoktu garanti diye. Seçimi kazanırsa istanbulda esamesini göremezsiniz. Dinamik birileri gelmeli. Makamdan yılmış biri değil.
Binali Yıldırım'ın ceketi dahi olsa yeter. Ancak bu adamın hizmete referansları ortada.
Ulaştırma bakanlığında diplomasını bırakınca neler yapmış. Dünyanın En büyük hava limanlarından olan İstanbul Hava Alanı, 3. Köprü, Marmaray ve Avrasya tüneli ve İstanbul Ankara Hızlı tren, Türkiyedeki Duble vb.. Bir sürü bitmiş projeler var Saymakla bitmez. yollar. Binali yıldırımın Ulaştırma bakanlığı zamanında yapıldı. Böyle kuklaya kurban olurum. Ekrem imamoğlu ne yaptı yazarmısın. Sadece Erdoğananı sevmediğiniz için gidip Ekrem beye oy verdiğinizi bilmiyormuyuz sanıyorsunuz.Ekrem bey yenilirse yeni adayınız kim olacak merak ediyorum. 3 ayda insanları hemen seviyorsunuz tanımanda etmeden
zaten bu olmayacak ki başkasını getirecekler oda belli kimin olacağı biraz araştır
@voodoo2000 hayrına yaptı ya zaten demi
@mustafa.kh Ekrem bey mi yıllardır iktidarın sağladığı bakanlıklarda oturuyor da bir şey yapmadığını ima ediyorsun. senin beyni kuşa taksak ters uçar.
@voodoo2000 ya sanada 100 de 10 veriyorlar yada acaip gaza geliyon.. yol kopru hastane iyi guzelde kim kimi yiyor haberin yok... gecme garantisi nedir yaa.. karsta erzurumda .. oturan kopruyu yolu hastaneyi kullanmayan herkes devletin verdigi garantiyi odemek zorunda .. onlarin ne gunahi var?benim yol parami ver deyince yok ya dersin ama devlet sana bana herkese odettirdigi zaman .. kopru duble yol hastane dye ovunursun.. kullanmiyorsun ama kullanmis gibi oduyorsun .. benim akbili de ode .. hastane masrafini duble yolu da ode desem anan guzelmi dersin di mi..???
@voodoo2000 rahat ol ölüsü yeter adam gibi adam hırzıslara geçit yok Allahın izniylee
yıldırım önceki görevlerinde de olduğu gibi seçilirse yine kukla olacak belediyeyi reis yönetecek sonuçta ümmetinin lideri savcı polis asker hakim doktor bilim adamı iş adamı her şey o ne derse o olur ülkede bol demokrasi var ya
@06sdk80 sokaktan gecen bir meczubu getir, o bile 1 oy chp'ye 1 oy hdp'ye diyenlerin yönetmesinden iyidir. aç netten bakırköy chp hdp mitingini izle youtube da, gerçek yüzlerini gör.
Artık size söylenecek söz dahi kalmadı hiç utanmadan arlanmadan insan içine de çıkıyorsunuz ya allah bildigi gibi yapsın sizi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler