Bir il onu merak ediyor! Süper Loto'da tam 13 milyon TL kazandı

Süper Loto'nun bu haftaki çekilişinde 13 milyon 456 bin 349 liralık büyük ikramiyeyi kazanan Burdurlu talihli, kentte merak konusu oldu.

Süper Loto’nun dün gece yapılan 626’ncı hafta çekilişinde 6 bilen talihli kuponun, Bucak ilçesinden yatırıldığı kaydedildi. Milli Piyango İdaresi’nce dün saat 21.15’te yapılan Süper Loto çekilişinde bir kişi, 13 milyon 456 bin 349 liralık büyük ikramiyenin sahibi oldu. Kupon Bucak Ganyan bayisinde yatırılırken, ikramiyenin isabet ettiği rakamlar 5-8-11-20-23-24 oldu.

BUCAK’A 2’NCİ BÜYÜK İKRAMİYE

Bucak Şans Oyunları Bayisi Mehmet İnal, Süper Loto’nun dünkü çekilişi ile Bucak’a ikinci kez büyük ikramiye çıktığını söyledi. Mehmet İnal, "2014 yılında Sayısal Loto çekilişinde aynı şekilde 6 bilen bir kişi Bucak’tan çıkmış ve 1 milyon 400 bin TL’lik büyük ikramiyenin sahibi olmuştu" dedi.

Mehmet İnal, büyük ikramiyenin kime çıktığını bilmediğini söyledi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 21 yorum
Güle Güle Harca. Ananın AK SÜTÜ Gibi Helal Kazandığın. Yakında Bayi bizi de gör der - Mahalleli bizi de gör der, SAKIN HA. Sen Sıkıntıdayken hiç sana yardım eden oldu mu? HAYIR dediğini duyuyorum. Öyleyse sen de HAYIR de. Ne yaparsın bilmem ama, kimseye ZIRNIK KOKLATMA. Elbette Haram diyenler çıkacaktır. Haram diyenlere Sana biraz vereyim mi de, bak anında HELAL olsun derler. Bende oynuyorum, daha çıkmadı, kazandığının içinde benim de oynadığım para var, benden yana ANANIN AKSÜTÜ gibi helal olsun. kendini kaybetme ne yaparsan yap. Saygılarımla
arkadaşım sen iyi misin ALLAH ın haram dediğine sen nasıl helal dersin,tövbe et
sana mı versin
boşuna aramasınlar danışıklı dövüş bence
kimseye ikramiye verildiği yok uydurmuşlardır filmini
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler