Bodrum'da 'bomba' paniği!

Bodrum’a çalışmak için gelen bir gencin çantasında bulunan parfüm şişesi bomba gibi patlayınca Emniyet güçleri alarma geçti. Mahallede paniğe neden olan olayın gerçek yüzü ortaya çıkınca vatandaşlar rahat bir nefes aldı.

Çarşı Mahallesi, 1001 Sokak'tan patlama sesi duyan mahalle sakinleri durumu Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne bildirdi. Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri parçalanmış bir valiz görünce hem olay yerine takviye ekip istedi. Sokağın girişini çıkışın kapatan polis ekipleri Bomba uzmanını olay yerine çağırdı.

BODRUM İLÇE EMNİYET MÜDÜRÜ OLAY YERİNE GELDİ

Mahalle sakinleri olan biteni meraklı gözlerle izlerken Bodrum İlçe Emniyet Müdürü Cüneyt Yörükoğlu’da olay yerine gelerek incelemelerde bulundu. Uzman ekipler tarafından yapılan araştırma sonucunda parfüm şişesinin patladığı ortaya çıktı. Valiz sahibi polis ekiplerince ifadesi alınmak üzere Bodrum İlçe Emniyet Müdürlüğüne götürüldü.

MAHALLELİ RAHAT BİR NEFES ALDI

Mahalleli rahat bir nefes alırken valiz ve içerisindeki eşyalar ise kullanılamaz hale geldiği görüldü.

Kaynak: İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Ülkede tecavüz cüler süpyancılar başı dik merkeze götürülürken suçu olmayan vatandaşın başını eğerek adaleti temsil ediyor polisler alkışlıyoruz sizi
parfüm şişesi patladıysa adamı neden terörist gibi götürüyorsunuz
hahahah adama ters kelepçe yapiorlar birde
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler