MAGAZİN

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz ve Sevda Demirel aşk yaşıyor!

Cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz ve Sevda Demirel aşk yaşıyor!

'İşte Benim Stilim' yarışması ile ünlenen ve cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz adını Doruk Doğrusöz olarak değiştirmiş ve sevgilisinden ayrılmıştı. Neslihan Doğrusöz şimdilerde bir döneme damga vuran Sevda Demirel ile aşk yaşıyor.

İşte Benim Stilim yarışmasıyla tanınan ve daha sonra cinsiyet değiştirerek gündeme gelen Neslihan Doğrusöz, geçtiğimiz yıl aldığı bir kararla cinsiyet değiştirmeye karar vermiş, bir dizi operasyon geçirerek ismini de Doruk olarak değiştirmişti.

5c72670e67b0a925f8341963

Neslihan Doğrusöz 2018 Bikini Fitness Şampiyonu ve milli sporcu olan Büşra Eyen ile sevgiliydi. Doğrusöz'ün yaşadığı süreçte en büyük destekçisi Eyen idi. Ancak ikili ayrılık kararı almıştı. Doruk Doğrusöz şimdilerde Sevda Demirel ile birlikte.

Uzun süredir yalnız olan şarkıcı Sevda Demirel, gönlünü katıldığı bir moda yarışmasından sonra ünlenen ve geçtiğimiz aylarda cinsiyet değiştiren Neslihan Doğrusöz (Doruk Doğrusöz)'e kaptırdı. Demirel ile Doğrusöz'ün yaklaşık bir aydır aşk yaşadığı öğrenildi.

Sevda Demirel ile Doruk Doğrusöz önceki akşam Harbiye'de bir mağaza çıkışı ilk kez el ele Snob Magazin objektiflerine yakalandı.

Patlayan flaşlar sonrası kısa bir panik yaşayan sevgililerin rahat tavırları dikkatlerden kaçmadı. İkili, ilişkileri hakkındaki soruya ise "Ne söyleyelim, ne görüyorsanız o" demekle yetindiler.

Demirel ile Doğrusöz araçlarına binerek evlerinin yolunu tuttular.

Sevda Demirel son olarak yeğeninin eşcinsel evlilik yapmasıyla gündeme gelmişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 41 yorum
Allah sonumuzu hayır etsin. Müslüman bir ülkede yaşadıklarımıza bak
Bu yorumu yeşile boyayanların çoğu bu işe çanak tutanlar! Lakin onlar yaptıklarının sonucunu kestiremeyip, her cici söze kanan ve her gördüğü ballı parmağı yalayan tipler. Bal bitip de parmak ortaya çıktığında şaşırmak da size yakışır...
@kurt_ahmet_1971 Bu yorumu beğenmeyenler neden beğenmedi yoksa sizde mi onlardansınız.
Türkiyenin gittiği nokta pek hoş görünmüyor. Medya normal olandan çok anormal olanı göze sokmaya çalışıyor bazı andavallarda saygı saygı diye tutturuyor, bunun saygıyla felan alakası yok sadece gençlerin gözüne yanlış şeyleri sokuyorsunuz doğrudan uzaklaştırıp.
Cahim cehenneminde size can yakıcı bir ateş müjdeleniyor...
Geri Dön