MAGAZİN

Buket Aydın ve Emir Sarıgül evleniyor mu? Açıklama geldi

Buket Aydın ve Emir Sarıgül'ün ilişkileri Mart ayında bitmişti. Tekrar barıştıkları konuşulan çiftin, bugün nikah masasına oturacakları iddiası gündeme bomba gibi düştü. Hakkında çıkan haberlerin ardından sosyal medya hesabından açıklama yapan Aydın, evlilik iddiasını kesin bir dille yalanladı.

Buket Aydın ve Emir Sarıgül evleniyor mu? Açıklama geldi

Siyasetçi Mustafa Sarıgül'ün oğlu Emir Sarıgül ile sunucu Buket Aydın, bir süre aşk yaşamış ancak mart ayında ani bir kararla yollarını ayırmıştı. Sarıgül, ayrılığın ardından Sibel Can ile görüşmeye başlamış hatta teknede birlikte görüntülenmişlerdi. Bu olayların ardından Aydın ve Sarıgül'ün barıştığı hatta bu akşam nikah masasına oturacakları ileri sürüldü.

"TEYİT ETMEDEN HABER YAPIYORSUNUZ, AYIP"

Sosyal medya hesabı Instagram'dan açıklama yapan Buket Aydın, evlilik iddiasını kesin bir dille yalanlayarak "Bence yılın bombası ne biliyor musunuz? Bu yaptığınız yalan haber. Nasıl beni aramadan bu kadar emin bir ifade ile 'Bu akşam düğün var' dersiniz. Konu başkaları olunca teyit etmeden hiçbir şey yazamayan siz, ben olunca bir telefon açamıyor musunuz? Ayıp bu" dedi.

sunucu-buket-aydin-emir-sarigul-ile-evlenecegi-14191424_2138_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
kımkı bunlar ,,, yılın bombası,,,, oluyorlar , cokda umrunda mılletın
BUNLARIN AMACI EVLENMEK NİKAH KIYMAK DEĞİL GÜNDEMDE KALMAK.
son zamanlrda bakın ünlü Türk akdınalrının tipleri aynı olmaya başladı ince uzun surat uzun çene dolgun dudak iğrenç bir hal adlılar ya nedir bu arkadaş doğal haliniz neden batıyor size estetikçilere dünya paraverip şu halinizebakın misal Hülya avşar o kadar güzel bir kadın dı ki estetikten sonra iğrenç bensu soral harika bir güzellik vardı kadın estetik mi en yağptırmış berbat bir hale girmiş resmen bu buket aydına benzemiş
Geri Dön