Mynet Trend

Bulutlara komşu yayla: Kardüz

Bulutlara komşu yayla: Kardüz

Foto safari tutkunlarının uğramadan edemediği Kardüz Yaylası, görenleri hayran bırakıyor. Gün doğumu ile birlikte 'bulut denizi'ni andıran sis, ziyaretçilerin beğenisini topluyor. Sabahın ilk ışıklarında çıktıkları Kardüz Yaylası'nda oluşan doğal güzellik ziyaretçilerin tüm yorgunluğunu unutturuyor.

Düzce’nin Gölyaka ilçesinde bulunan Kardüz Yaylası, doğal güzelliğiyle ziyaretçilerine tüm yorgunluğunu unuttururken, fotoğraf tutkunlarının da tercih ettiği yerler arasında bulunuyor.

Macera ve fotoğraf tutkunlarının tercih ettiği bölgeler arasında yer alan Kardüz yaylası, son yıllarda sosyal medyada fotoğraf tutkunlarının paylaştığı gün doğumu ile oluşan bulut denizi fotoğrafları ile de farklı güzelliklerini sergiliyor.

TEK KARE İÇİN KAMP KURUYORLAR

Sis bulutunu görüntüleyebilmek isteyen foto safari tutkunları günün ilk ışıkları ile bin 800 rakımın üzerindeki zirvelere çıkarak sis bulutu için saatlerce nöbet tutuyor. Zaman zaman fotoğraf tutkunları tek kare fotoğraf için geceden yayla çevresinde kamp kuruyor.

KARTPOSTALLIK GÖRÜNTÜLER

Özellikle sonbahar aylarında renk cümbüşü içinde olan yaylanın içinde sis bulutları ile kartpostallık görüntüler ortaya çıkıyor.

AW169470_07

AW169470_05

AW169470_04

AW169470_02

AW169470_03

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön