SPOR

Burak Yılmaz'dan olay sözler!

Trabzonspor'da sakatlığı nedeniyle Almanya'da ameliyat olan Burak Yılmaz, bugün kendisi ile ilgili açıklamalar yapan Trabzonspor Kulübü Genel Koordinatörü Özkan Sümer'e sosyal medyada tepki gösterdi.

Burak Yılmaz'dan olay sözler!

Trabzonspor’da sezon sonu takımda kalıp kalmayacağı merak edilen golcü futbolcu Burak Yılmaz, Almanya’da geçirdiği fıtık ameliyatının ardından sosyal medyadan bir açıklama yaptı.

Bordo mavililerde Genel Koordinatör Özkan Sümer’in ”Burak ile ilgili net bir bağlantı, bizim tarafımızdan net karar ortaya çıkmış değil” sözlerine gönderme yapan Burak, ‘Benimle alakalı ne olduğu anlaşılmayan açıklamalar yapmak yerine,arayıp da geçmiş olsun demeyi düşündünüz mü?’ şeklinde bir tweet paylaştı. Sosyal medya üzerinden isyan eden futbolcuya taraftarlardan destek mesajı yağarken milli futbolcunun bu açıklama sonrası takımdan ayrılacağı konuşulmaya başlandı.

Özkan Sümer ne demişti?

Trabzonspor Genel Koordinatörü Sümer: “Burak Yılmaz’ın temasları olup olmadığını bilmiyoruz. Biz de dıştan bir kısım bilgilerle yetiniyoruz. Burak ile ilgili net bir bağlantı, bizim tarafımızdan net karar ortaya çıkmış değil.” açıklamasında bulunmuştu…

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
ne alakası var burak.adama soru sormuşlar oda cevaplamis.hemen havalara girme.artistlik yapma.Burak i bjk de istemiyoruz.
tipik burak twiti , gitmek için bahaneside hazır mış, bundan sonra başakşehir paklar seni ,3 büyükler aynı hatayı yapmaz artık beleş golcü istemiyor kimse.
danışıklı dövüş iyi polis kötü polis yapılcakda taraftarda kızmadan gidick burak gitsin en kötü gününde yanında olmicak olan olmasın
Trabzonspor'dan gitte nereye gidersen git. Faydan dan çok zararın oldu kulübe. Sana o kadar para verildi bütün futbolcular sana çalıştı hala Trabzonspor sana yaranamadı. Sen bu takımın iyi futbol oynamasına hep engel oldun sen gol atmadın sana gol attırdılar Trabzonspor olmasaydı sen bir hiçtin belkide futbol hayatın bile olmayacaktı utanmıyorsun hala vıdı vıdı.
Burak artık sus ve nereye gidersen git! Aslında Arda ve Emreyi de al yanına hep beraber gidin Osmanlıspor ve Başakşehir yakışır size
değerin ve ederin o kadar adam olanı ararlar kıvırtıgı değil buda çebi kazığı bu tabson ne çektiyse çebiden çekti bjk den kovulan kapı konulan ne kadar ıskarta varsa zavallı transonda bjk bekler fener kapıya kimi koyacak hooop ordan trabsona
Diğer Haberler