Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl düğünde etek yüzünden kavga etti!

Boşandıktan 20 gün sonra barışan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, yeniden nikah masasına oturmaya hazırlanıyor... İkili geçtiğimiz gün kavga ederek yine gündem oldu. Kavganın sebebi ise Kıratlı'nın eteğiymiş.

Boşandıktan 20 gün sonra barışan Sinan Akçıl ve Burcu Kıratlı, önceki gün birlikte Ferruh Taşdemir'in düğününe katıldı. Yeni barışan ve ikinci kez evlenmek için hazırlıklar yapan çift, düğün töreninde kavga etti.

Bir anda gerilen çift, kavga ederek düğün hazırlığıyla meşgul olan otelin mutfağına girdiler.

gg_2953

Kavga mutfak çalışanlarının önünde tüm şiddetiyle devam ederken Burcu Kıratlı, Sinan Akçıl'a vurdu. Kavgası zor biten ikili, mutfak çalışanlarının yardımıyla arka kapıdan çıkarak oteli terk etti.

Akçıl daha sonra 2. Sayfa'ya yaptığı açıklamada tartışmanın sebebinin Kıratlı'nın eteği olduğunu söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 31 yorum
10 güne yine ayrılırlar ikişside medeniyeti çıplaklık sanan tipler. islamda boşadığın eşi biriyle evlenmeden geri alamazsın tabi müslümansa
@demiralhami bilip bilmeden sallama. saşma sapan fetva verme. boşanma hukuku var. dediğin olay 2 kez boşanırsalar ( bununda belli şartları var ) 3ncü de başkası ile evlenme şartı vardır. ilmihal oku veya git bir şeyleri araştır. kulak dolma laf salatalığı yapma... mazallah dinden çıkarsın derler yalan fetvadan.
@demiralhami kirk haramiler
Atma ziyaaa
hadi lan ordan kitabın neresinde yazıyo boyle bişey
bizde herkes hoca imam
Süslümanlar yanlış yazmışsın
bunları meshur ettik
Bu ünlüler de paradan ne yapacaklarını şaşırmış.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler