Büşra Nur Çalar'ın bebek mevlidi sosyal medyada olay oldu (Büşra Nur Çalar'ın kocası Ahmet Emin Söylemez kimdir?)

Daha önce işaret dili videolarıyla gündeme gelen Büşra Nur Çalar, bu kez kızı Berra için yaptığı bebek mevlidiyle olay oldu. Sosyal medya fenomeni haline gelen Büşra Nur Çalar'ın bebeği için hazırladığı gösterişli mevlid tartışma konusu olurken; Google'da 'Nur Çalar kimdir? Büşra Nur Çalar'ın kocası Ahmet Emin Söylemez kimdir?' aramaları popüler oldu.

Büşra Nur Çalar bebeği Berra'nın için düzenlediği mevlid görüntünlerini sosyal medyadan paylaştı. Instagram fenomeni ve Youtuber olan Büşra Nur Çalar, daha öncede doğacak bebeği için hazırladığı bebek odası görüntüleriyle de gündem yaratmıştı. Son yayımladığı bebek mevlidi videosuyla yeniden tartışma konusu olan Çalar'ın paylaştığı görüntüler; Ekşisözlük’te de gündem oldu. Peki, Nur Çalar kimdir?

BÜŞRA NUR ÇALAR KİMDİR?

Büşra Nur Çalar, 1994 yılında İzmir'de doğdu. 25 yaşındadır. İnstagram fenomeni ve girişimci olan Büşra Nur'un babası Sivas'lıdır. 2017 yılında Mavi Marmara gemisi şehitlerinden olan Uğur Söylemez'in oğlu Ahmet Emin Söylemez ile evlendi. Hem çektiği videolar hem işaret dili videolarıyla fenomen haline gelen Büşra Nur, Suriye, Ürdün ve Lübnan'da da yaşadı. Turizm Otel işletme mezunudur. Büşra Nur aynı zamanda Hint kınacısı olarak da tanınmaktadır.

Büşra Nur Çalar kimdir Büşra Nur Çalar'ın kızı Berra'nın mevlidi

Sosyal medyada İzmir Henna adlı bir sayfa açmış ardından bu ismin patentini almıştır.

AHMET EMİN SÖYLEMEZ KİMDİR?

1988 yılında dünyaya gelen Ahmet Emin Söylemez, Mavi Marmara saldırısında şehit olan Uğur Süleyman Söylemez’in oğludur. Annesi Tuğba Hanım’dır. Kendisinden küçük 1991 doğumlu Zeynep Kübra ve 1997 doğumlu Fatma isimlerinde iki kız kardeşi vardır.

AHMET EMİN SÖYLEMEZ KİMDİR

Ankara doğumlu Söylemez, son dönemlerde 23 Nisan 2017 tarihinde evlendiği eşi Büşra Nur Çalar‘ın işaret dili ile çektiği videolar ile gündeme gelmiştir.

Serbest ticaret ile ilgilenen Ahmet Emin Söylemez 2016 yılında Sağlık Bakanlığı Müsteşarlığı görevini üstlenmiştir.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 93 yorum
Görmemişin çocuğu olmuş tutmuş ŞEYİNİ koparmış.
@ali.saydan AYNEN ÖYLE.BİRDE BU ARAP MAYASI AFİŞE SÖYLEM BİRİLERİNİN ZORUNA GİDİYOR.BU ARAP MAYASI BİZ TÜRKLERİ BOZDU.
Bir de aklı sıra dini bir şey yaptığını sanıyor. Çocuğun parmağına kocaman taşı olan yüzük takmış. Şaşalı bir organizasyon yapmış ama dini bir iş yapıyor, yersen! Bunlara ne denilir ki? İlahi adalete teslim ediyorum çünkü hukuki adalet şuan bunların yanında. Belki ilahi adalet derslerini verir.
allah bildigi gibi yapsin kuranda nerede yaziyo mevlut yada kandil
@hayal1420 LANET ARAP MAYASI NERDEN BULAŞTI BİZ TÜRKLERE
Din bu ülkede kötü maksatla kullanılıyor dendiğinde kızıyorlar , buyrun işte.
Aynen
"Allah ve melekleri resulullaha salat ve selâm ederler ey iman edenler sizde salat-ü selâm edin" diye Allah Kur'anda övüyor Allah'ın övdüğünü övmek farzdır mevlidi şerif sırf peygamber efendimize övgü doludur neresinde eksik buldun neden yazıldığını araştır kandil müslümanların sevinç gün veya geceleridir kutlu"mübarek" tir sen peygamber efendimizi öğren nolur övmesen nolur sen hesabını yap mübarek gün ve geceleri "kut" lasan "mübarek" olduğuna inanarak kutlasan nolur kutlamasan nolur hesabını sen yap
@hayal1420 Sapla samanı karıştırıp suizan zihniyetini açık etme...
@mustafa19781981 Amk. zaten hepiniz peygamberin nasıl yaşadığı öğrenip, tıpkı onun gibi yaşıyorsunuz. Haramdan, yalandan, riyadan, zinadan , gösterişten uzak...Peygamber gibi saf ve temiz müslümansınız. Şimdi peygamber çıkıp gelse; şu rezilliği sence takdir eder mi?
Yazıklar olsun böyle SAHTE MÜSLÜMANLARA... Lüks, şatavat, gösteriş ne ararsan var. Peygamber bu tabloyu görseydi yüzünüze tükürüp lanet ederdi. Yazıklar olsun bu kadar fakir varken israf edenlere...
@can_can_2003 arkadasim elestiri yapmakta haklisin ama peygamber efendimiz s.a.v. niye karistiriyorsun.ayrica sunu yapardi deyip ileri gidiyorsun.kas yapal derken goz cikarmayalim
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler