Mynet Trend

Çağla Şıkel göğsünün açılmasıyla ilgili konuştu: Cinsime tecavüz gibi hissettim

Güzel manken ve sunucu Çağla Şıkel yıllar önce canlı yayında göğsünün açılmasıyla ilgili içini döktü. Şıkel açıklamasında "Cinsime tecavüz gibi hissettim" dedi.

Çağla Şıkel göğsünün açılmasıyla ilgili konuştu: Cinsime tecavüz gibi hissettim

Ünlü manken Çağla Şıkel, YouTube’da yayınlanan İbrahim Selim ile Bu Gece programına konuk oldu. Şıkel yıllar önce canlı yayında göğsünün açılmasıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Şıkel o döneme dair şunları söyledi:

cagla_sikele_5_yil_hapis_soku_cagla_sikel_kimdir_1522223944_5015

"Çok çok incitildim, çok zor bir dönemdi. Bir kadın olarak bu söylenenleri hazmedemedim. Olayın üzerinden zaman geçtikten sonra ‘yok artık susamayacağım’ deyip açıklama yapmıştım. O sözleri yedim, ama yutamadım. Normalde çıkan haberler için herhangi bir açıklama yapmazdım insanlar istediğini düşünebilir ama bu olay başka bir şeydi. Cinsime tecavüz gibi hissettim, insanların acımasızlığını nefretini… Konuştuğuma hiç pişman olmadım."

Show TV'de yayınlanan Her Şey Dahil programının sunucusu Çağla Şikel'in başına canlı yayında çok talihsiz bir olay gelmişti. Programda Alişan ile dans eden Şikel'in elbisesinin askısı düşünce göğsü açılmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
südyen taksaymış bu kazayı hafif şekilde atlatırdı.. Acaba neden takmamış planlimiydi
yaw bırak ya sende sanki mesleğin ne bir kendilerini ağırdan satıyortlarki
@ftoprak58 Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Bu dalda aynı üniversitede yüksek lisans yapmıştır. Profesyonel bir dansçıdır balerindir. Türkiye güzelidir. Sinema ve dizi oyuncudur, Diksiyonu düzgündür sunuculuğu iyidir. Yapımcılık üzerine çalışmalarını sürdürmektedir. 2 çocuk annesidir sayalım mı daha diyeceğim ama acaba senin mesleğin ne.
@ftoprak58 Eee madalyası nerde onu saymadın ?
kaçıncı göğüs açılışında utanmış..
Geri Dön