Call of Duty: Modern Warfare – PC ve PS4 Grafik Karşılaştırması

Her yıl yeni bir Call of Duty çıkar. Call of Duty: Modern Warfare, muhtemelen serinin en can alıcı ismidir ve hemen hemen her oyuncunun zihninde yer edinmiştir. Gamescom 2019 misafirlerinden olan oyunun konsol versiyonuna alışmak, hepimiz için oldukça zor. Diğer tarafta Nvidia özel etkinliğinde Modern Warfare’i RTX teknolojisinde deneme şansına eriştik ve açıkçası grafik anlamında her şeyin muazzam göründüğünü itiraf etmek gerek.

Call of Duty: Modern Warfare – PC ve PS4 Grafik Karşılaştırması

Konsolda FPS oyunları genelde eziyettir. Özellikle PC kullanıcılarının alıştığı kontroller, konsolda daha hızlı ve aktif olmayı gerektirir. Yeni bir Call of Duty oyunu beklenirken, küllerinden yeniden doğan Modern Warfare, hepimiz için büyük sürpriz oldu. Yeni oyunumuz, remastered değil. İlk duyurusu hepimizde aynı etkiyi yaratmıştı, o nedenden bazı kafa karışıklıklarını gidermek gerek. Seriden tanıdığımız birçok yüz karşımıza çıkacak ve konu olarak da farklı yolları izleyeceğiz. Call of Duty: Modern Warfare’i ilk oyuna oranla biraz benzerlik, biraz da kurgu farkı varmış gibi düşünebilirsiniz.

Oyun, yeni motor geliştirmeleriyle sürükleyici ve foto-gerçekçi bir deneyim sunuyor.  Yeni teknoloji, görsel mühendislikte en son gelişmelerden; son teknoloji ürünü fotogrametriye izin veren fiziksel temelli materyal sistemi, yeni hibrid yayın aktarım sistemi, yeni PBR işleme sistemi, dünya hacmine dayalı aydınlatma, 4K HDR, DirectX Raytracing (PC) ve dahası yeni bir GPU geometrisi aktarım hattını kullandı.

Call of Duty: Modern Warfare tüm dünyada; PlayStation 4, Xbox One ve PC ile aynı anda, 25 Ekim’de piyasaya çıkacak. 

Gamescom 2019’da Kalbimizi Çalan Oyunlar

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler