MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Camdaki Kız'ın fragmanındaki o sözlere tepki! "'Neden sevişmiyorlar' davası"

İçerik devam ediyor

Camdaki Kız fragmanı tartışma konusu oldu. Fragmanda Nalan'ın annesi Feride'nin damadı Sedat'a "Madem kocalık vazifeni layığıyla yapmayacaktın niye evlendin?" demesi sosyal medyada tepki çekti.

Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı isimli romanından uyarlanan ve gerçek bir hayat hikâyesinin anlatıldığı Camdaki Kız'ın yeni sezonu için geri sayım başladı. Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun canlandırdığı Camdaki Kız'da fragmandaki sözler tartışma yarattı.

"KOCALIK VAZİFENİ YAPMAYACAKTIN MADEM NİYE EVLENDİN?"

Nalan ve Sedat'ı evlendirdikten sonra rahat bir nefes alacağı düşünülen Feride bu sefer de kızının özel hayatına karışmaya başlıyor. Sedat ile Nalan'ın cinsel ilişkiye girmediğini öğrenen Feride damadını karşısına alarak "Madem kocalık vazifeni layığıyla yapmayacaktın niye kızımla evlendin?" diyerek hesap soruyor.

camdaki-kiz-in-fragmanindaki-kocalik-vazifeni-14379426_1887_m

Feride karakterinin bu sözlerinin ardından dizi sosyal medyada gündem oldu. Ekranda böyle sahnelerin olmasından rahatsız olan birçok sosyal medya kullanıcısı "Bu senaryoyu nasıl bir mantıkla yazdınız?" diyerek tepki göstermeye başladı.


Vitrin


En Çok Aranan Haberler