Cami önünde şoke eden olay! Cemaat tepki gösterdi

Avcılar Merkez Ulu Camii’nde tespih satan Ahmet Durusoy (75), bir kişinin tekmeli saldırısına uğradı. Namazdan çıkanlar, aldığı darbenin etkisiyle yere düşen yaşlı adamı yerden kaldırırken, saldırganı da yakalayarak tartakladı.

Olay, bugün saat 14.00 sıralarında meydana geldi. Cami girişinde bir sandalyeye oturarak tespih satan Ahmet Durusoy, beklemediği bir anda bacağına yediği tekme ve tespihlerinin etrafa savrulması ile neye uğradığını şaşırdı. Öğle namazından çıkanlar, yaşlı adamı yerden kaldırırken, cemaat saldırganı tartaklamaya başladı.

dayi

"NİYE VURDUĞUNU ANLAMADIM"

Bir köşeye sıkıştırılan saldırgan, ihbar üzerine kısa sürede gelen Avcılar Emniyet Müdürlüğü’nün sivil ekipleri tarafından gözaltına alınarak, polis merkezine götürüldü. Yaşlı adam, "Bacağıma niye vurduğunu anlamadım. Tespihlerim etrafa saçıldı" dedi. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 50 yorum
namussuz herif ellerin kırılsın inşallah
bunun sebebi belli.insanları böldüler.
@sanlihuseyin52 EVET İNSANLARI TESBİH SATANLAR VE SATICIYA TEKME ATANLAR DİYE İKİYE BÖLDÜLER..! YAHU SİZ NE KOKLUYORSUNUZ.?
@sanlihuseyin52 malmı insanlar bölünmesin 75 yaşındaki insana tekme atmak neyin bölünmesi
Daha önce bölmemişlerdi degil mi baş örtülü ve örtüsüz diye... Örtülü olanın okumasına bile izin verilmiyordu daha düne kadar.. Ne çabuk unuttunuz bunlarıda yorum yapıyorsunuz.. Enteranssınız...
75 yasindaki adami tekmeleyen serefsizi kinayamayip bu yorumu yazdiysan sana diyecek birsey yok bu olayda bölünme ile ilgili ne anlam cikardin oda merak konusu...
insanlar 1923 ten buyana bölünük zaten dostum. Halifelik kaldırıldı jön türkler denen itler bu ülkeye geldiğinden beri insanlar bölük buralarda.
seninle aynı havayı soluduğuma utanıyorum
Aynı kafa yapısında olduğun belli, lafa geldimi emekçi bilmem nesiniz!
alkollüyken yazmayın şuraya...
@sanlihuseyin52 ne kullanıyosun sen ya
sadece tartaklamıslar mı öldürememişler mi onu orada eşek sudan gelinceye kadar dövün polisi niye hemen cagırıyosunuz ki
@dutlar_r_f7 evet arap sevicilerin işi zaten öldürmektir. size ne güzel yakışır. insan öldürmek. din is tismarcıları yalakalar. sana şunu sorayım sen beş vakit namazınını kılıyormusun??????????????
@sahinimrez hayır beş vakit senin gibileri seeeeviyorum!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler