Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar fena yakalandı

Erkenci Kuş dizisinde başrol oynayan Can Yaman'ın adı sık sık rol arkadaşı Demet Özdemir ile anılıyordu! Ancak Yaman yine başka bir ünlü isimle yakalandı. Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar bir kez daha yakalandı!

Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar fena yakalandı

Geçtiğimiz günlerde aşk yaşadıkları iddia edilen ancak iddiaları yalanlayan Can Yaman ve Aslışah Alkoçlar, önceki akşam bir kez daha birlikte yakalandı!

Erkenci Kuş dizisindeki partneri Demet Özdemir'le uzun bir süre adı anılan, kısa süre önce ayrıldığı belirtilen Can Yaman'ın, Aslışah Alkoçlar ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti.

1

Haberlerin basına yansımasının ardından Alkoçlar’dan jet yalanlama gelmişti. Alkoçlar, “Can’la sadece arkadaşız. Masada otururken bir anda fotoğrafımızı çekmişler. Şu anda sadece kariyer planlarım var” demişti. Ancak Alkoçlar ile Can Yaman önceki gece yakalandı!

2

İkili Bebek’te sabahın ilerleyen saatlerine kadar eğlendi. Mekan çıkışı gazetecileri fark eden Aslışah Alkoçlar ve Can Yaman birlikte görüntü vermemek için mekandan ayrı ayrı çıktı.

Capture

Hatta mekanın arka kapısından çıkmaya çalışan Aslışah Alkoçlar’ın bu çabası başarısız kalınca, ön kapıdan çıkıp apar topar taksiye bindi. (Uçankuş)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
sanki çok utanma Allah korkusu varmış gibi beraber görüntü vermek istemiyorlarmis zina'nin adı aşk olmuş ..
Bu kız ünlü mü?
bu ülkede belli bir miktarın üzerinde paran varsa otomatik ünlü oluyorsun çünkü fakir ülkeyiz zengin adam görmemiz lazım heralde
@selin215 kendisi hulya kocyigitin torunu
mal misin acaba
Yanılmıyorsam ünlü Yeşilçam aktristi Hülya Koçyiğit'in kızı...
Simdi oldu
demet ozdemirden güzel bu kız!!! demeti zorla güzel diye anlatıyorlar. güzelin yanından geçemez
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler