MAGAZİN

Cardi B.'den şöhret itirafı! 'Türk müdürüm striptiz club ayarladı'

Grammy Ödülleri'nde Megan Thee Stallion ile yaptığı düetle ilk defa canlı performans sergileyen dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B., şöhreti ile ilgili bir itirafta bulundu. Türk müdürü sayesinde kariyerinin başladığını söyleyen Cardi B., "Müdürüm neden striptiz yapmıyorsun. Gel sana orayı ayarlayım' dedi. Ve sahne hayatım öyle başladı" şeklinde konuştu.

Cardi B.'den şöhret itirafı! 'Türk müdürüm striptiz club ayarladı'

Geçtiğimiz günlerde, Grammy Ödülleri Töreni'nde Megan Thee Stallion ile yaptığı düetle ilk defa canlı performans sergileyen dünyaca ünlü şarkıcı Cardi B., yıllar sonra kariyerinin başlangıç noktasıyla ilgili bir itirafta bulundu.

SPL5098373_005

TÜRK'ÜN TAVSİYESİYLE STRİPTİZ KULÜBÜNDE İŞE BAŞLADI

Katıldığı bir radyo programında konuşan Amerikalı yıldız, New York'ta kasiyer olarak çalıştığı marketin Türk müdürünün tavsiyesiyle markete komşu olan striptiz kulübünde çalışmaya başladığını söyledi. Şöhreti bu kulüpte çalışarak yakaladığını kaydeden Cardi B., "Müdürüm bana 'Geçim sıkıntısı çektiğini biliyorum. Çok güzel kızsın, güzel bir vücudun var. Neden striptiz yapmıyorsun. Gel sana orayı ayarlayım' dedi. Ve sahne hayatım öyle başladı" dedi.

SPL5102391_009

"İLK HAFTALIĞIYLA YEMEK ISMARLAMIŞTI"

Halen New Jersey'de büyük bir süpermarket zincirinde müdür olan Seyhan Eren ise dünyaca ünlü yıldızın ismini 'Bella' olarak hatırladığını ve kendisine ulaşmak istediğini yeni öğrendiğini belirterek, "Atlanta'da yaşıyormuş, pandemi sonrası New York'ta beni ziyaret etmek istiyormuş.

SPL5206963_012

Ona daha çok para kazanabileceği striptiz kulübü önerdim. Başta orada garsonluk yapıyordu. İlk haftalığını aldıktan sonra bana yemek ısmarlamıştı" ifadelerini kullandı.

SPL5206963_002


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
çok hayırlı !!! bir iş yapmış bizim türk. her zaman ki gibi.
Bana abi deme de demiş mi :))
hepinizi ünlü yapan biz enbüyük türkleriz
Geri Dön