Cem Yılmaz-Defne Samyeli aşkını Serenay Sarıkaya mı bitirdi!

Yaklaşık 2 yıldır aşk yaşayan Defne Samyeli ile Cem Yılmaz'ın ayrıldığı konuşuluyordu. 2. Sayfa programında yer alan iddiaya göre ikilinin arasına Serenay Sarıkaya girdi.

Bir buçuk sene önce aşk yaşamaya başlayan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz yollarını ayırdı. Samyeli'nin bir davette oyuncu Serenay Sarıkaya ile Cem Yılmaz arasındaki bakış ve konuşmalardan rahatsız olduğu için ayrılık kararı aldığı iddia edildi.

gunun-bomba-iddiasi-serenay-sarikaya-defne-12553867_8029_m

DEFNE, SERENAY SARIKAYA'YI KISKANDI

Kanal D ekranlarında yayınlanan Müge ve Gülşen'le 2. Sayfa programının haberine göre; Cem Yılmaz ile Defne Samyeli'nin arasına Serenay Sarıkaya girdi. Yılmaz ile Sarıkaya'nın samimiyeti Defne Samyeli'yi kızdırdı. İkili bu sebeple ciddi bir tartışma yaşadı. Kıskanılmaktan hiç hoşlanmayan Yılmaz ise bu durumdan rahatsız oldu. Bunun üzerine de Defne Samyeli ayrılık kararı aldı. Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya'yı ise Defne Samyeli'nin çok hoşlanmadığı Ozan Güven tanıştırdı.

gunun-bomba-iddiasi-serenay-sarikaya-defne-12553867_2672_o

CEM YILMAZ'IN GÖSTERİSİNE GİTMİŞTİ

Serenay Sarıkaya, 19 Nisan'da Yılmaz'ın tek kişilik gösterisini izlemiş, çıkışta "İade-i ziyaret yapacak herhalde" demişti.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 34 yorum
Bu birliktelik bana çok saçma gelmişti cem yılmaz gibi bir adam . pörsümüş defneyi ne yapsın aklıma şu geliyor bu defne enterasan bir kadın israil uzantısı var gibi geliyor bana . gerçi çokta tin
@deryadeniz8888 SEN YA KADINSIN KISKANCLIKTAN KUDURUYORSUN YADA ERKEKSIN KADINDAN ANLAMIYORSUN
@deryadeniz8888 serenay sarıkaya da cem yılmaz gibi pörsümek üzere olan bir adamı ne yapsın?
@deryadeniz8888 yada cem yılmazı bread pitt gibi falan görüyo :)))
Bende bi kadınım fakat sen baya cekemiyorsun defneyi
adamın kızı yaşında
ohh iyi oldu ne gicik insanlar ucunude sevmiyorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler