Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'den ayrılık sonrası ilk paylaşım!

Nisan ayında başlayan aşkları geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde sonlanan Defne Samyeli ve Cem Yılmaz çiftinin ayrılığı, magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Konu hakkında sessizliğini koruyan Samyeli'den ayrılık sonrası ilk paylaşım geldi.

Cem Yılmaz'la ilişkisi biten Defne Samyeli'den ayrılık sonrası ilk paylaşım!

Nisan ayından bu yana birlikte olan ve magazin dünyasının en gözde çiftlerinden kabul edilen Defne Samyeli ve Cem Yılmaz'ın aşkı, sürpriz bir şekilde sona erdi.

cem-yilmaz-la-iliskisi-biten-defne-samyeli-nden-716168_725_5_b

Taraflar, ayrılık iddiaları hakkında sessizliğini korurken, sosyal medya hesaplarından birbirleriyle çekilmiş fotoğraflarını silmemeleri dikkat çekti.

cem-yilmaz-la-iliskisi-biten-defne-samyeli-nden-716168_2469_7_b

Söylentilere göre, ilk işi Levent'te, Cem Yılmaz'la kaldığı villadan ayrılmak olan Samyeli'den, ayrılık sonrası ilk paylaşım geldi.

cem-yilmaz-la-iliskisi-biten-defne-samyeli-nden-716168_3232_2_b

Etiler'de görüntülenen ve gazetecilerin ayrılıkla ilgili sorularına "Bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" diyen Samyeli, Instagram'dan paylaştığı siyah saten askılı bluzuyla büyük beğeni topladı.

Konuşulanlara göre ayrılık nedeniyle epey üzgün olan Samyeli, ''Güzel İstanbul'' notuyla bir de hikaye paylaştı.

cem-yilmaz-la-iliskisi-biten-defne-samyeli-nden-716168_6517_6_b

Magazin kulislerinde, 7 aydır birlikte olan ve aşklarını sürpriz bir şekilde noktalayan çiftin, kıskançlık nedeniyle ayrıldıkları iddia ediliyor.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
BUNLAR YAPINCA ÇAPKINLIK OLUR VATANDAŞ YAĞINCA FUHUŞ .
aynen ya
bu devirde çok özür dileyerek yazıyorum. şimdi bunların yaptığı çağdaş türkiye görüntüsü mu asla.bunlarin yaptığı devşirme yozlaşma kültürü ama maselef reklam magazin ve para nokta
Yatıp kalkın, sonra ayrılın, sonra bir başkasıyla yine aynı senaryo sonrası ise büyük bir yanlızlık ve deftere yazılan büyük günahlar, acı gerçek bu...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler