Cesur Adamlar filmi konusu nedir? Cesur Adamlar oyuncu kadrosunda kimler var?

Cesur Adamlar filmi konusu nedir? Cesur Adamlar oyuncu kadrosunda kimler var? sorusu şimdiden en çok aranan başlıklardan biri oldu. Cesur Adamlar televizyonda yayınlanmadan önce, film tutkunları filmle ilgili merak ettiklerini arıyor. Orijinal ismi USS Indianapolis olan ve ülkemizde USS Indianapolis: Cesur Adamlar olarak gösterilen film, izleyicilere aksiyon dolu anlar yaşatacak. Cesur Adamlar filminin yönetmen koltuğunda Mario Van Peebles oturuyor.

Cesur Adamlar filmi konusu nedir? Cesur Adamlar oyuncu kadrosunda kimler var?

Cesur Adamlar, televizyon izleyicilerine aksiyon dolu anlar yaşatacak. Cesur Adamlar filmi konusu nedir? Cesur Adamlar oyuncu kadrosunda kimler var? gibi soruların yanıtları merak ediliyor. Cesur Adamlar filminin yönetmen koltuğunda Mario Van Peebles oturuyor. Cesur Adamlar filminin oyuncu kadrosunda Nicholas Cage, Tom Sizemore, Thomas Jane gibi usta isimler yer alıyor. Cesur Adamlar filmi hakkında tüm detayları haberimizden öğrenebilirsiniz.

059258.jpg-r_1920_1080-f_jpg-q_x-xxyxx

CESUR ADAMLAR FİLMİ KONUSU NEDİR?

2'nci Dünya Savaşı’nda geçen filmde 'USS Indianapolis' adlı gemi, Amerikan Donanması’nın en hızlı gemisi olarak bilinmektedir. Gemi mürettebatıyla birlikte Kaptan McVay’in (Nicolas Cage) önderliğinde gizli bir görev için Guam’a doğru yola çıkar. Fakat işler beklendiği gibi gitmez ve gemi Japon Komutan Hashimoto’nun denizaltısından yollanan torpillerle sadece 12 dakikada derinliklere doğru batar. Gemideki 1.200 görevli askerden sadece 312’si hayatta kalmayı başarır. Ama kurtarılmayı beklerken sıcak, yorgunluk, susuzluk ve de çevrelerini saran köpek balıklarıyla mücadele etmeleri gerekecektir.

CESUR ADAMLAR OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Yönetmenliğini Mario Van Peebles’in yaptığı, 2016 yapımı USS Indianapolis: Cesur Adamlar filminin oyuncu kadrosunda Nicholas Cage, Tom Sizemore, Thomas Jane gibi usta isimler yer alıyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler