Charlize Theron’dan bomba gibi açıklamalar: Harvey Weinstein herkese "iş bulmak için onunla birlikte olduğumu" söyledi

Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron, Harvey Weinstein hakkında konuştu. Tecavüz ve cinsel saldırı suçlamalarıyla yargılanan eski yapımcı Harvey Weinstein’ın, yalan söylemek konusunda sınır tanımadığını ifade etti.

Önümüzdeki günlerde Skandal (Bombshell) filmiyle beyaz perdede boy gösterecek olan Charlize Theron, tecavüz ve cinsel saldırı suçlamalarıyla yargılanan eski yapımcı Harvey Weinstein hakkında ses getirecek açıklamalarda bulundu. Charlize Theron'ın iddiasına göre Harvey Weinstein insanlara, Theron ve Renee Zellweger'ın filmlerde rol alma karşılığında kendisiyle birlikte olduğunu söylemiş.

Roger Ailes'a ilişkin cinsel istismar iddialarını konu alan Skandal (Bombshell) adlı filmde başrolü üstlenen Theron, New York Times'a verdiği röportajda Ailes'ın davranışının Weinstein'ın davranışlarına birebir benzediğini söyledi. Charlize Theron şu ifadeleri kullandı:

(Weinstein) bunu herkese yaptı. Kadınları birbirine düşürmek mi? Bu konuda gerçekten çok, çok iyiydi. "Bu film için Gwyneth (Paltrow) ile konuşuyorum…" gibi sözleri vardı. Söylediklerinden biri Renée (Zellweger) ve benim iş bulmak için onunla yattığımız yönündeydi. Hiçbir sınır tanımıyordu. Cinsel tavizlerde bile bizi karşı karşıya getirirdi.

Theron 90'ların sonu ve 2000'lerin başında, aralarında Tanrı'nın Eseri, Şeytanın Parçası (The Cider House Rules, 1999), Çeteler Savaşı (The Yards, 2000) ve Soygun'un (Reindeer Games, 2000) da olduğu birkaç filmde Weinstein'la birlikte çalışmıştı.

24 Ocak 2020'de gösterime girecek Skandal'da eski Fox News sunucusu Megyn Kelly'yi canlandırdığı rolüyle Theron'ın adı ikinci bir Oscar için sıkça geçiyor.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler