SPOR

CANLI

Chelsea'yi Conor McGregor satın alıyor! Taraftar sosyal medyada isyan başlattı

Rusya'nın Ukrayna'ya açtığı savaş sonrası Chelsea'nin sahibi Rus iş insanı Roman Abramovich, Chelsea'yi satacağını açıkladı. Bu olayın ardından takımı satın almak için birçok iş insanı harekete geçti. Bunların yanında en ilginç kişi ise UFC'de dövüşen Conor McGregor'dı... İngiliz devini satın almak için talip olduğunu duyuran McGregor, sosyal medyada gündem oldu.

Chelsea'yi Conor McGregor satın alıyor! Taraftar sosyal medyada isyan başlattı

Rusya-Ukrayna gerilimi futbolu vurdu. Chelsea'yi satışa çıkaran ünlü Rus iş insanı Abramovich bu kararını resmen açıkladı. Putin ile yakınlığı ile bilinen Abramovich'in bu kararı sonrası birçok ünlü isim Chelsea'ye talip oldu. Bu isimlerden en ilginci de İrlandalı karma dövüşçü Conor McGregor oldu.

SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİ AÇIKLADI

e5a34baagztspor_42621046_275356659762081_5037759988617618169_n

UFC'nin en ünlü dövüşçülerinden olan Conor McGregor, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla Chelsea'yi satın almayı düşündüğünü ifade etti. Taraftarlar bu haberin ardından isyan etti. Sinirli ve amatör ruh haline sahip olan McGregor'ın takımı satın almak istemesi taraftarları korkuttu. Yapabileceği ilginç hamleler ile şimdiden düşündüren McGregor'ın satın almak için girişimlere başladığı öğrenildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler