MAGAZİN

"Çiftliğimiz yanıyor" diyerek sinir krizi geçiren Tuğba Özay'dan haber var

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, 4 ayrı noktada çıkan orman yangını sonrası Tuğba Özay yangının çiftliğine de sıçradığını söyleyerek sinir krizi geçirmişti. Son gelen bilgilere göre Özay'ın Manavgat Poyraz Çiftliği'nde hiçbir sıkıntı yok.

"Çiftliğimiz yanıyor" diyerek sinir krizi geçiren Tuğba Özay'dan haber var

Manavgat'ta 4 ayrı noktada çıkan orman yangını sonrası Tuğba Özay sinir krizi geçirmişti. Instagram hesabından gözyaşları içinde yardım isteyen eski manken, "Yanıyoruz! Çiftliğimiz yanıyor... Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat'a yetişmeye çalışıyorum" ifadelerini kullanmış ve hastanelik olmuştu.

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, yakın dostu Tuğba Özay'ın sağlık durumu ve çiftliği ile ilgili yeni bilgiler verdi.

ÇİFTLİĞİNDE SIKINTI YOKMUŞ!

Özay'ın çiftliğinin Manavgat Poyraz Çiftliği olduğunu ifade eden Akay, "Tuğba Özay'ın Manavgat Poyraz Çiftliği'nde hiçbir sıkıntı yok. Yakınlarına kadar gelen yangına müdahale edilmiş. Güvenlik güçleri olay yerine insanların girmesine izin vermediğinden, Tuğba Özay da bilgi alamayınca sinir krizi geçirdi. Ancak Tuğba'nın sağlık durumu şu an çok iyi ve annesinin yanında dinleniyor. Yangınlar devam ediyor ve içimiz yanıyor. Tüm Türkiye'ye geçmiş olsun" açıklamasını yaptı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 50 yorum
Çingene gibi ağladın..Tek varlığı küçücük evi bir kaç hayvani olan vatandaş senin kadar ağlamadı..Para için yapamayacağınız bisey yok
hiç umrumda değil hanımefendinin çiftliğinin durumu !! kaç kişi öldü kaç gariban evsiz barksız kaldı kaç canlı öldü kaç ağaç yandı onlara üzülüyorum....!
Tamam reklamın oldu. İyimi böyle.

İlginizi Çekebilir

Geri Dön