MAGAZİN

Manavgat yangını çiftliğini de yaktı! Tuğba Özay sinir krizi geçirdi

Manavgat'ta başlayan orman yangını yerleşim yerlerine sıçradı evler tahliye edildi. Yangından eski manken Tuğba Özay'ın çiftliği de zarar gördü. Tuğba Özay evine ulaşmaya çalışırken sinir krizi geçirdi.

Antalya’nın Manavgat ilçesinde dün başlayan yangın gece boyunca hızla ilerledi. Manavgat'taki yangının görüntüleri tüm Türkiye'yi kahrederken bir haber de Tuğba Özay'dan geldi.

Eski manken Tuğba Özay'ın çiftliği de yangında zarar gördü. İlk uçakla Antalya'ya giden Tuğba Özay, sosyal medya hesabından gözyaşlarıyla yardım istedi:

" Yanıyoruz! Çiftliğimiz yanıyor... Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat'a yetişmeye çalışıyorum. Ne olur sesimizi duyurun. Yanıyor çiftliğimiz yanıyor, her yer, her şey yanıyor. Yangın uçakları daha çok gelmeli. Her yer yanıyor. Her şeyimiz yandı ben felç geçirdim. Hiçbir yerim tutmuyor."

Antalya Manavgat’ta çıkan büyük yangın nedeniyle Manavgat’a yetişmeye çalışan Tuğba Özay, sinir krizi geçirdi. Özay, daha sonra hastaneden paylaştığı video ile felç geçirdiğini söyledi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 78 yorum
Tek derdimiz senin çiftliğindi.. Allah herkesin, hepimizin yar ve yardımcısı olsun..
senin gibi binlerce insan mağdur sen tekmi önemlisin
Allah cehendem ateşinden korusun kendin yanmamışın ya çalışır alırsın bi çiflik ama çiflik senin sağlığını alamaz
Geri Dön