Çin'de tuvalet kağıdı hırsızları güvenlik kamerasına takıldı

Çin’de halka açık bir tuvaletteki, tuvalet kâğıtlarının hızla bitmesi sonrası inceleme başlatıldı. Yetkililer, kağıtları çalanları güvenlik kameralarını inceleyerek tespit etti.

Olay, Sichuan eyaletinde yer alan Changning bölgesinde meydana geldi.

Bölge yetkilileri, halka açık bir tuvalette bulunan tuvalet kâğıtlarının çok hızlı bitmesi sonrası bir inceleme başlattı.

Yapılan inceleme sonucu bir kadın ve bir adamın, duvarda asılı olan rulo havlulukta bulunan tüm tuvalet kâğıdını aldıkları anlaşıldı. Adam ve kadının kamu hizmetlerini bu şekilde suiistimal etmesi, bölge yetkililerinin paylaştığı videoda görüldü.

(DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
avm lerdede aynısı şeref yoksunu çalışanların yaptığı pisliği müşterilerde görerek onlarda aynısını yapıyor orda çalışırken çok kişiyle tartışmıştım hatta 2 kişi tarafından saldırıya uğramıştım, ve çok değişik olaylarda oluyor malzemeler bile çalışan yöneticiler tarafından çalınıyor böyle yerlere arabası olan şirketlerde çalışanları yaklaştırmamaları lazım arabalarını depolardan çok uzaklara park etmelerini sağlamaları lazım,malzeme eksikliği yüzünden ellerim deforma uğradı başka bir iş bularak kendimi zor kurtardım
yokluk her yerde yokluktur
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler