YEMEK

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN
Merhaba, Ben akıllı asistanınız Mynet Chef GPT. Size en uygun yemek tariflerini bulmak için buradayım. Benden yardım alabilirsiniz.

Mynet Chef GPT

1 Hazırlamak istediğiniz öğünü seçiniz
2 Hangi malzemeleri kullanmak istersiniz? Listeden istediğiniz kadar malzemeyi ekleyebilirsiniz.
3 Hangi mutfak türünde olmasını istersiniz?
Daha fazla bilgi girmek ister misiniz?
4 Özel bir beslenme şekliniz var mı?
5 Belirtmek istediğiniz bir alerjiniz var mı?
6 Eklemek istediğiniz farklı detaylardan burada bahsedebilirsiniz.
  Kalan mesaj: 10

  Cinsel hazzı ikiye katlamanıza yardımcı olacak 5 mucize yiyecek

  Yapılan araştırmalar sonucu cinsel ilişkide tatmin olmayı kolaylaştıracak yiyecekler ortaya kondu. Evet arkadaşlar, ne varsa doğada bizler için var... Faydalanmak isteyenleri hemen şöyle alalım...

  Avokado

  avokado
  Sizinle ilginç bir bilgi paylaşacağız; Astek dilinde ağaçtaki duruşu yüzünden avokadoya testis ismi verilmiştir. Artık nasıl denk geldiyse araştırmalarda da ortaya çıkan sonuç avokadonun testosteron için en önemli kaynak olan B6 vitaminini bolca içermesidir. Haftada bir kez avokado tüketmek cinsel sağlık açısından son derece faydalıdır. Salatasını yapabilir ya da sade bir şekilde kahvaltılarınızda tüketebilirsiniz. Meraklısına hemen bir tarif bırakalım: Avokadolu yoğurt sos!

  Acı biber

  acı biber
  Acı biberde bulunan kapsaisin, cinsel ilişki esnasında kalp ritmini yükseltir ve tatmin olmayı kolaylaştırır. Aynı zamanda cinsel birliktelik sırasında terlemeyi de artırır.

  Muz

  muz
  Kandaki serotonin üretilmesine yardımcı olur. Bu hormonun sağlıklı üretimi daha mutlu ve keyifli bir hayata yardımcı olur. Bu etkisinin yanı sıra muzda bulunan potasyum kas gücünün artırılmasında son derece etkilidir.

  Ballı ceviz

  ballı
  Ballı ceviz cinsel gücü arttıran en doğal kaynaktır. Bal, östrojen ve testosteron seviyesini artırır ve libidonun yükselmesini sağlar. Bu etkilerinin yanı sıra bir de serotonin seviyesini yükseltir! Şimdi balın yanına bir de ceviz eklediğinizi düşünün :) Cevizdeki B6 ise hormon dengesini korur ve enerjinizi yükseltir.

  Yumurta

  yumurta
  Yumurtanın içeriğinde bulunan B5 ve B6 vitamini hormon düzeyini korur ve vücudun enerji seviyesini düzene sokar. Düzenli olarak tüketilen yumurta vücudun stresle başa çıkmasını sağlar ve cinsel hayatınıza olumlu etkiler yansıtır.


  Chef GPT


  En Çok Aranan Haberler