CNN Türk muhabiri Sema Akbulut uğradığı tacizi anlattı!

CNN Türk muhabiri Sema Akbulut, sosyal bir deney için dilencilik yaparken, Beşiktaş'ta uğradığı tacizi anlattı. Canlı yayında o anları paylaşan Akbulut, "Saç telimden ayak tırnağıma kadar beni süzdü. O kadar çok afalladım ki, ne diyeceğimi bilemedim. İlk kez böyle bir durumla karşı karşıya kaldım." ifadelerini kullandı.

CNN TÜRK Muhabiri Sema Akbulut, sosyal bir deney için elinde oyuncak bebeği ile sosyal deney için İstanbul'un farklı ilçelerinde dilencilik yaptı.

Akbulut'a bazı vatandaşlar acıyarak yardım etti. Bazıları ise akla hayale gelmeyecek tekliflerde bulundu. H

atta bazı dilenciler nasıl daha iyi para kazanabileceği konusunda muhabirimize taktik bile verdi.

CANLI YAYINDA TACİZİ ANLATTI

Akbulut, Bir kişinin para verirken tacizde bulunduğunu söyleyerek o anları anlattı;

"O bakışların ne ifade ettiğini biz kadınlar anlarız. O tedirginliği yaşadım. Kadınlar hisseder. Baştan aşağıya ben süzüldüm. Saç telimden ayak tırnağıma kadar beni süzdü. O kadar çok afalladım ki, ben evlilik düşünmediğimi söyledim. Aslında o hiç evliliği sormuyor ki. Ne diyeceğimi bilemedim. İlk kez böyle bir durumla karşı karşıya kaldım."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 67 yorum
sacma sapan haber yapiosunuz ne yani dilencilik zor meslekmi veya meslekmi asgari ucretten dogalgaza zamlardan haber yapin
yada dogu turkistandaki soykirimdan bahsedin. siz haber yapmadiginizdada orda iskenceler devam ediyor...
seninde hoşuna gitti de işte açıkca söyleyemiyorsun millet anladı zaten çekinme.ne işin var senin yapacak deneymi bulamadın.
cnnturk nasıl yapsın senin dedigin haberi
vayy bee!!ne kadar şaşırdım. ayak tırnağı saç teli demek.hımm.evet.önemli çalişma..bilmiyoduk,öğrendik isviçre ya burası nasıl olur?
@selim_kaya_1992 süzmüştür zaten yakışıklı zengin erkek süzünce sorun olmaz gariban süzünce taciz olur.
güzel kadın olunca süzünce ne oluyor? bu ablamız hayatında hiç yakışıklı erkek gördüğünde süzmemiş mı?
nadil reyting alcamizi sasirdik demiyoda bilmem neresinden bilmem neresine kadarini suzmuslermis. hey yavrum hey. bakalim bidahaki reytingi nasil tasarliycaksiniz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler