CNN Türk'ten 'İmamoğlu'nun programı erken bitirildi' iddiasına açıklama

Ekrem İmamoğlu'nun CNN Türk'te konuk olduğu 'Tarafsız Bölge' programının, telefonla gelen talimat üzerine erken bitirildiği iddiası üzerine CNN Türk'ten açıklama geldi.

CNN Türk'ten 'İmamoğlu'nun programı erken bitirildi' iddiasına açıklama

CHP'nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Ekrem İmamoğlu, CNN Türk'te yayınlanan ve Ahmet Hakan'ın sunduğu "Tarafsız Bölge" programına konuk oldu. Programın sona ermesiyle birlikte, kanala gelen talimat üzerine yayının erken bitirildiği iddiası gündeme geldi. CNN Türk'ten konuyla ilgili açıklama geldi.

CNN Türk'ten yapılan açıklamada, "13 Mayıs 2019’da Tarafsız Bölge programında Sayın Binali Yıldırım 1 saat 18 dakika 40 saniye konuşmuştur. 20 Mayıs 2019’da Sayın Ekrem İmamoğlu’nun konuk olduğu program 1 saat 25 dakika sürmüştür. Kamuoyunun bilgisine sunulur." denildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 134 yorum
nereden nereye bir zamanların tarafsız bölge si olmuş akp kalesi..
herkes bir gün akp li olacak
İstanbul'daki itirazların ardından farkın 29 binden 13 bine düştü "Sadece yüzde 10'u sayıldı. Yüzde 90'ı sayılmadı. İki siyasi parti giriyor. Cumhuriyet Halk Partisinin adayı da AK Parti'nin adayı da... Eğer 29 binden aşağıya düşecekse hemen hemen aynı düşecekler çünkü yüzde 50 birisi oy almış, yüzde 50 da birisi oy almış. Ama hep eksilen bizden ve itiraz ettiğimizde tamamlanan da bizden oldu. 29 binden 13 bine. Sadece yüzde 10'u tekrar sayıldı sandıkların. Yani Çaldılar kardeşim bunun lamı cimi yok!
MEDYA KENDİNİ BİTİRDİ... YETER ...BU KADAR PİŞKİNLİK AYMAZLIK OLMAZ YAU..
@soner_1970_gyfug Sizin tarafınız olunca tarafsız oluyor gerçekten tarafsız olunca yani sizin adayınıza yalakalık yapmayıp gerçek sorular sorunca akp kalesi oluyor. İşte sizin basın özgürlüğü anlayışınız bu kadar sahte...
@soner_1970_gyfug bu mübarek ayda elini vicdaına koy yemin et. çalınmıştır de . tabi vicdan varsa, allahtan korkun bari
ımamoglu bayıldı sorulan sorular karşısında daha napsın mecbur kaldı
Kimin bayıldığını gördük.. Talimatlarla program sunmaya çalıştı ne kadar zorlandığına Türkiye şahit oldu..
@teknik580 embesil imamoğlu bitirmedi AK gazeteci müsveddesi kesti röportajı....
@teknik580İmamoğlu zekasıyla ahmet hakanı mal etti, sen programı nerenle izleyip böyle bir yorum yapıyorsan.
en azından soru sorabiliyorsun IMAMOĞLU 'na binali yıldırımı izlerken uyuya kalıyorsun zaten
Bu ülkede üst akil projeleri tutmuyor be eko! Bak  ppk projesi feto projesi eko projesi! tutmuyor. Milli proje lazım; Atak helikopteri, Altay tankı, yerli iha ve siha, yerli otomobil, milgem projesi. Bak bunlarda Bunları yapanlar da yerli. Atatürk milli adamı severdi senin gibi mazbatamı aldılar diye ab ve abd nin poposunu koklayanı değil! Dürüst adamı severdi Hırsızlık yapanı değil! 
Taraflı bölgede sorulara mertçe cevaplar verdi.Helal olsun.
Yunanlılar neden sevinmis cevap yok
@sedefyem Öyle başkan adayına sizin gibi kaliteli destekçi yakışır :) Zaten sorulara cevap vermeyi reddediyordu program uzasa ne olur uzamasa ne olur. Kaldı ki adayınıza diğer adaydan daha fazla zaman ayrıldığı da ortada...
@arjursum Soru sorabiliyorsun ama cevap yerine azar işitiyorsun İmamoğlu'ndan. Binali Bey'i bir defa bile anlayarak dinlemediğinize eminim...
@ihib Gerçekten mi? Siz o programdan bu sonucu mu çıkardınız? Zeka değil tahammülsüzlük vardı sadece...
Programı erken bitirmek için kimden talimat aldınız..
chp zihniyeti diyince kızıyorsunuz. ama gerçekten chp zihniyeti bu. kendi lehlerine olmayan her karar hukuksuz. adamlar sadece %10 sandık satılmasına rağmen 17.000 oy çalmış. istanbul genelinde siz düşünün. Adana Ankara Mersin'de neden yenilenmedi? Eğer hukuksuzluk olsaydı buralarda da yenilenirdi.
@r.etkar MERHABA ARKADAŞIM GÜZEL BİR SORU AMA SORDUĞUN SORUNUN CEVABINI SENDE BENDE ONLARDA BİLİYOR AMA ONLAR 3 MAYMUN
@r.etkar adana-mersin’i mhp den aldılar. onlarda büyükşehir amma istanbulun 30da biri büyüklüğünde istanbuldaki rant başka. dimağınız almıyor bu gerçeği.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler