Çocuğunuzla birlikte keyifle izleyeceğiniz en iyi animasyon filmleri! Hem eğlenceli hem heyecanlı...

Animasyonlar, hiç büyümeyen çocuk kalan yanınızdır. Her sahnesinde çocukluğunuzu yeniden yaşarsınız. Bu keyfin en güzel yanı ise, çocuğunuz ile birlikte aynı duyguları yaşamaktır. Animasyonlar sayesinde siz ve çocuğunuz keyifli vakit geçirmekle kalmaz, öğretici bir aktivite de yapmış olursunuz. Çünkü çocuklar için animasyonlar gerçekten öğretici ögeleri içinde barındırıyor.

Çocuğunuzla birlikte keyifle izleyeceğiniz en iyi animasyon filmleri! Hem eğlenceli hem heyecanlı...

Animasyon deyince aklımıza birbirinden farklı ve renkli çizgi filmler geliyor. Bazen eğlenceli, bazen korkutucu, bazen de öğretici olabiliyorlar ama her zaman sonunda sıcak bir tebessüm bırakıyorlar. Aynı zamanda çocuklarınızın hayal gücünün gelişmesi açısından inanılmaz bir avantaj sunuyor. Çocuğunuz ile beraber izleyebileceğiniz birbirinden keyifli animasyonlara bir göz atalım.

1. WALL-E

Eğlenceli ve öğretici bir vakit geçireceğiniz bu animasyonda, dünyayı harap edilmiş bir halde görürsünüz. Dünya insanların kötü kullanımından dolayı yaşanmaz bir hale gelmiştir. Wall-E ise, dünyayı temizleme amacıyla üretilen bir robottur. Bu robot yüzyıllarca yalnız gezinirken bir gün Eve isimli başka bir robot ile karşılaşır ve birbirlerine aşık olurlar. Bu iki robotun aşkını izlerken çeşitli galaksilerde gezinirsiniz.

2. ASLAN KRAL

Yavru bir aslan olan Simba, ormanda binbir çeşit maceralar yaşar. Simba'nın babası Kral Mufasa'dır. Mufasa kardeşi Scar tarafından hain bir tuzak ile öldürülür. Amcası suçu Simba'nın üzerine atar. Genç Simba ise, yaşadığı ülkeden ayrılır ve ormana gider. Ormanda beraber yaşadıkları arkadaşlarından, dertsiz ve tasasız bir yaşam felsefesini öğrenir. Zamanı geldiğinde ise ülkesine dönüp babasının intikamını alacaktır.

3. UP - YUKARI BAK

Bir gün rastlantı eseri iki çocuğun dünyaları kesişir ve mutlu bir arkadaşlık başlar. Ellie maceracı bir yapıya sahiptir ve tek hayali dünyayı dolaşmaktır. Carl ise daha sessiz ve sakin bir yapıya sahiptir. Yıllar geçer ve bu iki çocuk büyür, evlenir ve yaşlanır. Ellie'nin ölüm kapısını çaldığında, Carl için yapacak tek şey çocukluk hayallerini gerçekleştirmektir.

4. KAYIP BALIK NEMO

Küçük bir balık olan Nemo, yaşadığı yeri çok merak eder ve buraya oldukça ilgi duyar. Nemo'nun babası ise onu bu büyülü dünyanın tehlikelerinden korumak ister. Nemo bir gün okula gidip gelirken arkadaşları ile oynadıkları tehlikeli bir oyun esnasında gözden kaybolur. Nemo bir yandan geri dönmek için mücadele ederken babası da onu aramak için tehlikeli bir yolculuğa çıkar.

5. BUZ DEVRİ

Dünyaya buzul çağ hükmetmeye başlamıştır. Bu korkunç dünyada tek başlarına kalan hayvanlar ise güneye göç etmeye başlarlar. Çünkü artık hayatta kalmak onlar için zorlaşmıştır. Ancak bir mamut ise kuzeye gider. Mamutun bu yolculuğuna ise bir miskin, bir kaplan ve bir bebek eşlik eder. Bu eğlenceli ve bir o kadar zor yolculuk, giderek unutulmayacak bir dostluk hikayesine dönüşür.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler