SPOR

Cüneyt Çakır, dünyanın en iyi ligine transfer oluyor!

MHK'nın verdiği karar sonrası Türkiye'de bu sezon maç yönetemeyecek Cüneyt Çakır'dan flaş bir hamle gelebilir... Kendisine yapılan bu olaya çok sinirlenen tecrübeli hakem, avukatlarına talimat vererek dünyanın en iyi liginde maç yönetmek için harekete geçti.

Türkiye'nin ve Dünyanın en iyi hakemleri arasında yer alan Cüneyt Çakır, aktif hakemler listesinden çıkartılmıştı. Spor Toto Süper Lig'de kesin olarak bu sezon maç yönetemeyecek olan Çakır'dan karşı hamle gecikmedi.

PREMIER LİG'E Mİ GİDİYOR?

cuneyt-cakir-reuters-1661140_2

Sadece Türkiye'de değil, Katar ve Suudi Arabistan gibi ülkelerde de zaman zaman düdük çalan Cüneyt Çakır'ın bu ülkelerde mesleğine devam edebileceği zaten konuşuluyordu. Bununla kalmayan Cüneyt Çakır, Premier Lig için harekete geçti.

ARAŞTIRMAYA BAŞLADI

thumbs_b_c_8440b372002118631f8ae071e600f7e8

Çakır'ın Premier Lig gibi dünyanın önde gelen liglerinden biri olan İngiltere'de düdük çalma ihtimali konusunda avukatı aracılığıyla bir araştırma yaptığı gelen bilgiler arasında. Çakır'ın, Dünya Kupası'nda olma fikrinden vazgeçmediği, kendisini Katar'a taşıyacak her türlü şartı değerlendireceği öğrenildi.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler